To kvůli ní vzdal manželství a MS! Voráček na Facebooku odtajnil přítelkyni Markétu

Jakub Voráček konečně oficiálně představil novou přítelkyni! | foto: Facebook

A je to oficiální! Jakub Voráček dal reprezentaci košem, a zatímco jeho krajané dřou na mistrovství světa, on zatím na Facebooku konečně představil svoji dlouho utajovanou lásku. Tou je zdravotní sestřička Markéta, s níž ho fotografové nachytali už v době, kdy na něj v Americe čekala těhotná manželka Nicole. Teď už ale hvězda Philadelphie nemá co skrývat a láska z jejich společných fotografií jen čiší!

Rozhodl se jít s pravdou ven. O vztahu hokejisty Jakuba Voráčka s pětadvacetiletou zdravotní sestřičkou Markétou Burešovou se šuškalo už dlouho, až teď ji ovšem představil se vší parádou.

Přestože Voráčkova Philadelphie vypadla už v prvním kole play-off NHL, on se rozhodl dát reprezentaci košem a vyrazil nabírat síly na dovolenou. A právě tam s sebou vyvezl i svoji dosud utajovanou partnerku a na Facebooku pak zveřejnil společné fotky, z nichž láska jen čiší.

Oba milence přitom fotografové načapali už v létě 2016, jak se líbají přímo v centru Prahy. V tu chvíli však na Voráčka v Americe čekala těhotná manželka Nicole a on se proto nového objevu rozhodl vzdát. Sedmileté manželství sice na chvíli zachránil, krátce poté se ovšem definitivně rozpadlo.

V červnu 2017 se totiž Voráček na svatbě hokejového kamaráda Radka Smoleňáka znovu potkal s Markétou a opět to mezi nimi jiskřilo. 

Hokejista Jakub Voráček na mistrovství neodjel. Místo toho vyrazil na dovolenou se svojí novou láskou!

Hokejista Jakub Voráček na mistrovství neodjel. Místo toho vyrazil na dovolenou se svojí novou láskou!

A tehdy už nešlo pouze o nevinnou aférku. Zdravotní sestřičku z Uherského Hradiště si nakonec nastěhoval do Philadelphie a po několik měsíců byl jejich vztah veřejným tajemstvím.

Nyní se Voráček rozhodl všem spekulacím postavit čelem a svojí nové lásce se může oddávat naplno.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:09 12. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  60
 • Super
  23
 • Sladký
  14
 • Tvl
  12
 • Haha
  8
 • Cože
  7
Komentáře