Trapas zpěváka Jakuba Děkana: Proč mu lidé na sociálních sítích nadávají do vepřů?

Jakub Děkan si zadělal na problém. | foto: Facebook.com

Být na očích za každou cenu, to se nevyplácí. Své o tom teď jistě ví zpěvák Jakub Děkan. Ten byl hostem fotbalové talkshow s názvem TIKI-TAKA. Vystoupení mladého hudebníka spoustu lidí pořádně rozhořčilo a příští účast v podobném pořadu už si Děkan nejspíše dobře rozmyslí. Čím talentovaný hitmaker sportovní nadšence tak naštval, že mu nadávají do vepřů?

Pořad TIKI-TAKA je v Česku naprostý unikát. Moderátor Petr Svěcený mnohdy vtipným způsobem se svými hosty probírá aktuální dění ve fotbale. K oválnému stolu pravidelně usednou bývalí či současní fotbalisté, ale také celebrity, kterým kopaná není cizí.Mezi „slavnými“ byl v jednom z posledních dílů populární zpěvák Jakub Děkan, který by na účast ve sportovně laděné talkshow nejraději zapomněl.

Probíral se totiž zápas mezi „jeho“ Libercem a Spartou, ve kterém rozhodčí Zelinka tasil jednu kartu za druhou. „Žlutých karet mělo být minimálně sedm,“ sdělil Jakub Děkan.

„Bylo jich tam dvanáct,“ ozval se hlas z řad fotbalových legend, který Děkana dokonale ztrapnil. Mladý zpěvák se ale za svou neznalost nejspíše ani nestyděl, jelikož i dále u stolu s fotbalovými legendami ukazoval, že je zde omylem.

Sportovním nadšencům nejvíce ale vadilo, že Děkan, který byl pozván jako „muž z jiného oboru“, se pustil do pří s takovými legendami, jako jsou Vladimír Šmicer, Pavel Kuka, či Ladislav Maier.

Ti se mu totiž snažili říct, že zápas svého klubu hodnotí dost neobjektivně. Tohle Děkan ale také odmítal uznat.

V pořadu TIKI-TAKA se Děkan pěkně ztrapnil. Lidé ho na YouTube hrubě urážejí!

V pořadu TIKI-TAKA se Děkan pěkně ztrapnil. Lidé ho na YouTube hrubě urážejí!

Netrvalo dlouho a od lidí na sociálních sítích se Děkan dočkal nemilé odezvy. „Co to je za obézní hloupé něco,“ ptal se například pod videem na YouTube Karel S.

Někteří diskutéři šli ale ještě dál. „Ten vepř, co se tam hádá se Šmicrem, hrál Ligu mistrů za který tým,“ rýpe do Děkana uživatel pod přezdívkou Macroni.

Děkan fandí Liberci a v pořadu TIKI-TAKA to dal jasně najevo.

Děkan fandí Liberci a v pořadu TIKI-TAKA to dal jasně najevo.

Urážek pod videosestřihem z jednoho z posledních dílů pořadu TIKI-TAKA bylo mnohem více. Důvody jsou více než jasné. Zpěvák Jakub Děkan nebyl objektivní a navíc to chvílemi vypadalo, jako by si přišel do pořadu jen vylít srdíčko.

Vladimír Šmicer se v pořadu dohadoval se zpěvákem Jakubem Děkanem.

Vladimír Šmicer se v pořadu dohadoval se zpěvákem Jakubem Děkanem.

Oproti tomu Šmicer či Kuka, kteří jsou známí jako velcí slávističtí srdcaři, diskutovali o zápase konkurenční Sparty naprosto objektivně. Například právě Šmicer i uznal, že bek Sparty Civič neměl dostat červenou kartu.

Něčeho podobného se diváci od Děkana nedočkali, a tak není divu, že mladý hudebník čelí takto drsným atakům.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 11. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  9
 • Haha
  9
 • Trapas
  9
 • Tvl
  9
 • Sladký
  8
 • Cože
  7


Komentáře