Co se stalo s falešnými lesbičkami Tatu? Jedna je biomatka, druhá má dvě děti a každé s jiným!

 •   18:04
 • diskuse

Svět šokovaly divokými líbačkami na stagi, dnes jsou Tatu, Lena a Julia, odrostlými sexy maminami. | foto: koláž Expres

Na konci 90. let šokovaly Evropu spojením image nevinných školaček s divokými líbačkami přímo na pódiu a vydobyly si tak místo na předních příčkách hitparád i za hranicemi rodného Ruska. Popové duo Tatu, Julia a Lena, už ale kostkovaným sukýnkám a lesbickým sklonům dávno odrostly. Dnes jsou z nich mámy na plný úvazek.

Jejich první song Ya Soshla S Uma byl v ruštině, i tak ho ale na přelomu tisíciletí hráli dýdžejové na diskotékách v různých koutech Evropy. Popové duo Tatu, Julia Volkova a Lena Katina, bylo prostě senzací.Videoklip: Tatu - Ya Soshla S Uma

Svoji první desku vydaly v roce 2001. Po Ya Soshla S Uma přišly další hitovky, jako třeba Nas Ne Dogonyat, 30 Minut nebo Robot, který už se rovnou hrál i v českých a slovenských rádiích. O rok později přišla i anglická verze desky a úspěch byl potvrzen.

Dvě kamarádky z dětského sboru si ho ale nezasloužily tolik svou hudbou, jako lesbickou show. Julia a Lena se od začátku kariéry na veřejnosti vodily za ruce, olíbávaly se na pódiu, nechaly se fotit polonahé v těsném objetí.

Jejich specialitou byla hra na sexy školačky, které jsou navíc otevřeně homosexuální. V roce 1999 docela šokující věc.

V rozhovorech tvrdily, že jsou pár, až v roce 2003 ale vyšlo najevo, že to byl marketingový tah. A i když Julia dodnes trvá na tom, že je bisexuálka a měla několik vztahů se ženami, těmhle dvěma už lásku nikdo nevěřil.

Kapela se rozpadla v roce 2009. Dámy se rozhodly pro sólovou dráhu, Lena před dvěma lety vydala debutové album This Is Who I Am. A i když obě pořád působí ve světě showbyznysu, za hlavní životní poslání si zřejmě určily mateřství.

Julia Volkova má dvě děti, starší dceru Viktorii a syna Samira.

Julia Volkova má dvě děti, starší dceru Viktorii a syna Samira.

Julia první dítě, dceru Viktorii, porodila už v roce 2004. Má ji s Pavlem Sidorovem, který byl v době porodu ženatý, díky tomu tak Volkova plnila stránky bulvárních časopisů. Druhého potomka, syna Samira, porodila v roce 2007 ruskému podnikateli Parvizovi Yasinovi, se kterým se rozešla v roce 2010.

Během druhého těhotenství spolu s Lenou nafotila snímky s břichem a pouze ve spodním prádle, aby tak podpořila kampaň za sexy těhotenství. Její rusovlasá kolegyně tehdy ale v očekávání nebyla.

Lena se před třemi lety vdala, jejím manželem je hudebník Sash Kuzma.

Lena se před třemi lety vdala, jejím manželem je hudebník Sash Kuzma.

Ta se totiž stala matkou teprve před pár lety. Malého synka má s manželem Sashou Kuzmou, který také pracuje v zábavním průmyslu. Lena se pravidelně objevuje na stránkách magazínů pro ruské maminky jako vzor (je to vlastně taková ruská Radka Třeštíková).

Lena si mateřství užívá. Na fotce, se kterou se pochlubila na Instagramu, je s kamarádkami mámami ze školky.

Lena si mateřství užívá. Na fotce, se kterou se pochlubila na Instagramu, je s kamarádkami mámami ze školky.

Zrzka a černovláska už se nestýkají. Možná je to proto, že Julia v roce 2014 tvrdě urazila homosexuály, když prohlásila, že „muž by měl být pravým mužem, dvě dívky spolu jsou estetické, dva muži jsou ale hnus, nicméně že proti homosexuálům nic nemá, protože pořád jsou o něco lepší, než zloději a vrazi“. Že by tím svou lásku a mír hlásající bývalou (falešnou) milenku pobouřila?

Ze zašlé slávy Tatu ale obě stále těží. Na sociální sítě často postují fotky z vyvanulých dob a téměř vždy se prezentují jako „ex-Tatušky“.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:04 7. února 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  81
 • Trapas
  68
 • Haha
  42
 • Sladký
  39
 • Tvl
  31
 • Cože
  30


Komentáře