Krize ve vztahu? Kde je Kopřivová, když ji Jágr nejvíc potřebuje?

Prochází vztah Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové krizí? Vypadá to tak. Zatímco on prožívá nejtěžší období své profesionální kariéry, která se pomalu, ale jistě schyluje ke svému konci, ona si užívá ve slunném Mexiku. Je to chování milující partnerky?

Jaromír Jágr má za sebou velmi náročné období. Stačil mu pouhý jeden zápas k tomu, aby se pětačtyřicetiletá hokejová legenda v počtu odehraných zápasů v NHL dotáhla na třetí místo. K tomu ale již nedojde. Jeho zranění dolních končetin ho limitovalo natolik, že se ho vedení Calgary Flames rozhodlo nadobro zbavit. A jelikož o něj jiný tým v NHL neprojevil zájem, slavná osmašedesátka se musela vrátit do domovského Kladna.

A právě na tohle všechno byl Jaromír Jágr sám. Zatímco on se pokoušel z celé situace vybruslit jako vítěz, jeho dosavadní partnerka Veronika Kopřivová se opalovala na slunné Floridě. Právě tam měla strávit poslední měsíc předtím, než si v Kanadě sbalila své věci a odletěla na další dovolenou, a to do Mexika.

Přestože to nemusí nic znamenat, je to přinejmenším podivné. Nutno říct, že to, že spolu netráví již tolik času, je zřejmé i z jejich instagramových profilů. Zatímco Jágr společnou fotografii přidal naposledy 25. prosince, Kopřivová o čtyři dny později.

O jejich rozchodu spekulují i Jágrovi blízcí přátelé. Jde ale jenom o šuškandu. Slavný hokejový útočník se totiž o svém vztahu s Kopřivovou prý nechce vůbec bavit. Podle jeho přátel to ale připomíná období, kdy se rozcházel s její předchůdkyní Innou Puhajkovou. S tou byl přibližně rok v takzvaném „polovztahu“, kdy spolu naoko byli, ale on přitom tiše doufal, že vztah buď vyšumí, nebo ji sbalí někdo jiný.

Je tak otázkou, zda takto Jarda uvažuje i o vztahu s Veronikou, nebo jenom ví, že by se jí nyní nemohl naplno věnovat, a proto ji poslal na dovolenou, aby se v kladenské vile jeho rodičů zbytečně nenudila a neztratila opálení.

Nutno ale říct, že před devíti týdny společně oslavili druhé výročí jejich vztahu a působili šťastně. K rozuzlení dojde určitě po jejím návratu, otázkou ale je, kdy to bude. Tak snad jde jenom o spekulace, protože všichni už doufali, že Jarda konečně počne prvního potomka, který by mohl po něm převzít hokejovou štafetu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:05 11. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  87
 • Haha
  63
 • Super
  16
 • Tvl
  13
 • Sladký
  11
 • Cože
  10
Komentáře