Smrt jeho exmanželky Špinarové se na něm podepsala, Ivo Pavlík pořádně sešel!

  •   15:34
  • diskuse

Iva Pavlík je bývalým manželem Věry Špinarové. Jeho současná manželka Heidi Janků se s Věrou přátelila až do její smrti. | foto: koláž Expres.cz

Hudebník Ivo Pavlík se jenom těžko smiřuje s náhlou smrtí své exmanželky Věry Špinarové. Manžel Heidi Janků se po necelých dvou měsících objevil na veřejnosti a na první pohled bylo vidět, že hodně sešel. Pavlík je kost a kůže!

Náhlý odchod zpěvačky Věry Špinarové přišel jako blesk z čistého nebe. Smrt zpěvačky s osobitým hlasem zasáhla tisíce fanoušků, kteří se s ní - na rozdíl od většiny jejích kolegů z branže - přišli a přijeli do Ostravy rozloučit.Na pohřbu chyběl i Věřin exmanžel a otec jejího syna Ivo Pavlík (84), hudebník a pedagog, nynější manžel zpěvačky Heidi Janků (54). Pavlík totiž noc před obřadem zkolaboval, a tak přišlo rozhodnutí, že by se pohřbu neměl zúčastnit.

Noc před pohřbem se Ivoušovi udělalo špatně a opravdu jsem se o něj bála. Proto přišlo rozhodnutí, že bude lepší, když na pohřeb nepůjde. Navíc ho ještě ráno začal bolet žaludek,“ sdělila před časem Janků, která svého muže odvezla ke své tetě, kde spolu za Špinarovou zapálili svíčku.

Nyní se Pavlík po téměř dvou měsících objevil na veřejnosti a nutno říct, že za tak krátkou dobu strašně sešel.

Ačkoliv na jeho zevnějšku hraje velkou roli věk, je zřejmé, že poslední týdny není zrovna v psychické pohodě. Svědčí o tom i jeho propadlé tváře a bezduchý výraz v obličeji.

S náhlou smrti své bývalé ženy a i po rozvodu dlouholeté kamarádky se Pavlík snad nikdy nevzpamatuje.

Fotogalerie

Komentáře