Iva Pazderková neunesla kritiku: Kvůli hejtům na její píseň chce změnit legislativu

  •   23:44
  • diskuse

Iva Pazderková má ve věcech jasno. | foto: Profimedia.cz

Není tomu ani měsíc, co si Iva Pazderková zrušila Facebook. Důvodem, proč se tak rozhodla, byly nenávistné komentáře veřejnosti, které na porotkyni Tvojí tváře nenechaly nit suchou. Hovořilo se i o tom, že se Pazderková zhroutila. Dnes se v pořadu Kilák rozhodla otevřeně promluvit: „Měla by se změnit legislativa,“ říká.

„Nezhroutila jsem se, ale bylo toho už dost. Absurdita té situace, že vystoupíš v televizi, zazpíváš písničku a dostaneš za to 800 nenávistných hejtů, včetně výhrůžek smrtí, to je absurdní,“ uvádí Iva Pazderková v pořadu Kilák a reaguje tak na události posledních týdnů, kdy se na ni snesla vlna ostré kritiky poté, co jako jedna z porotců vystoupila v pořadu Tvoje tvář má známý hlas.Pazderková si byla nenávistných komentářů vědoma i předtím, většinu času se jim však vyhýbala a vůbec je nečetla. Když tak pro jednou učinila, to, co viděla, nehodlala dál trpět. Účet na Facebooku si smazala.

„Já si myslím, že by se měla změnit legislativa. Nejde o mě. Já jsem dospělý člověk a srovnám se s tím, ale na Facebooku jsou i děti a ta komunita už je tak špatná, že by se s tím mělo něco dělat,“ uvádí.

Iva Pazderková se zbytkem poroty vystoupila v závěrečném díle třetí řady Tvojí tváře jako součást kapely Black Eyed Peas.

Iva Pazderková se zbytkem poroty vystoupila v závěrečném díle třetí řady Tvojí tváře jako součást kapely Black Eyed Peas.

„Pro mě to nic nebylo, že jsem ten Facebook zrušila. Měla jsem ho jen jako pracovní nástroj a dávala jsem tam příspěvek tak jednou za dva měsíce ohledně práce,“ tvrdí.

Stejné kritice však čelí i na Instagramu, kde je frekvence jejích příspěvků o poznání vyšší a rozhodně tam nepřidává jen věci, které by se týkaly práce, a už vůbec ne jednou za dva měsíce. Zruší si snad Iva časem také Instagram?

Vyrovnat se s nevhodnou kritikou Pazderkové pomáhá také víra.

S popularitou a zviditelněním se na Ivu snesla také vlna kritiky a nenávistných komentářů.

S popularitou a zviditelněním se na Ivu snesla také vlna kritiky a nenávistných komentářů.

„Myslím si, že i úplně normální člověk, kdyby dostal jeden nebo dva hejty takového kalibru, co já dostávám už rok, tak mu to bude stačit. Já vždycky pochybuji sama o sobě, ale na druhou stranu vím, že to má nějaký význam, že se mi to děje a to je ten bod, kde se stýká ta víra s realitou,“ uzavírá citlivé téma Iva.

Fotogalerie

Komentáře