Nová ředitelka Miss vzkazuje Kubelkové: „Teď jsem tváří projektu já!“

Eva Čerešňáková střídá v Miss Ivu Kubelkovou. | foto: Expres.cziDNES.cz

Nový díl pořadu Telebrity vám přináší exkluzivní rozhovor s novým vlastníkem České Miss a výkonnou ředitelkou Evou Čerešňákovou, která promluví mimo jiné o Ivě Kubelkové a jejím zainteresování v soutěži. Pokusí se jí společnými silami vyšachovat ze hry?

Na začátku víkendu jsme Vás informovali, že ani Iva Kubelková se organizačním změnám v České Miss nevyhne.Celý pořad Telebrit můžete vidět zde


„Iva Kubelková byla tváří projektu Česká Miss poslední dva roky. Je nutné ovšem říct, že projekt je úplně nový, stavíme nové pilíře, šli jsme do toho kapitálově, takže jsem v tuto chvíli tváří projektu já,“ uvedla Eva s tím, že samozřejmě nebude jediná.

Nepřímo však naznačila, že s Ivou rozhodně nepočítá.

Eva bude novou tváří České Miss. Kubelkovou vyšachuje.

Eva bude novou tváří České Miss. Kubelkovou vyšachuje.

Na otázku, jak se tedy Česká Miss s Kubelkovou, která má ještě rok platnou smlouvu o spolupráci s Českou Miss, vyrovná, uvedl nový vlastník společnosti Martin Dítmar: „Ono to není jen o Ivě Kubelkové. My jsme si převzali společnost, ve které jsou určité nevyrovnané záležitosti z dob minulých a společnost v takovém stavu je třeba sanovat (organizačně i finančně ozdravit a stabilizovat). K tomu však potřebujeme čas,“ řekl a naznačil, že se Ivu budou snažit co nejrychleji z projektu vyšachovat.

Martin Dítmar je novým vlastníkem společnosti, která pořádá Českou Miss.

Martin Dítmar je novým vlastníkem společnosti, která pořádá Českou Miss.

„Chceme hlavně urovnat všechny závazky z let minulých,“ uzavřel.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 21. února 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  24
 • Haha
  22
 • Cože
  17
 • Super
  16
 • Sladký
  16
 • Tvl
  16


Komentáře