Hýřivé celebrity: Kdo nosí kabelku v hodnotě auta a kdo si na luxus jen hraje?

Celebrity, které se mohou pochlubit nejdražšími kabelkami světa. | foto: Profimedia.cz

Francouzský módní dům Hermes nabízí Crème de la Crème ze světa doplňků. Ručně šitá kabelka Birkin se v průměru vyrábí 72 hodin. Není tedy divu, že její cena se pohybuje v nehorázných částkách. Většina hollywoodských celebrit na to má, ale co u nás?

Ve srovnání s Birkin jsou kabelky Louis Vuitton levnou záležitostí, jelikož jejich cena začíná na částce čtvrt milionu korun (cena se liší podle velikosti a druhu kůže).Zahraniční celebrity tuto kabelku milují, je však pochopitelné, že naše české hvězdy na takovou sumu nedosáhnou. Většina hvězd tak drahé kabelky oželí, jiné se vybaví falzifikáty.

Lady Gaga si může dovolit kabelky v ceně nového vozu.

Lady Gaga si může dovolit kabelky v ceně nového vozu.

Své o tom ví třeba Michaela Ochotská, která se před několika lety postarala o pořádné faux pas.

Na Fashion weekend přišla s napodobeninou zmiňované značky. A nebyl to jen tak nějaký fejk, kabelka žluté barvy a v krokodýlí kůži by vyšla bezmála na jeden milion korun.

To, že se jednalo o napodobeninu potvrdil i Michal Exner, bývalý partner moderátorky: Tuto žlutou kabelku jsem koupil Míše já, když jsme byli na dovolené v Thajsku. V přepočtu stála 1000 Kč“.

K fejkové kabelkce tak Míša obohatila svoji garderóbu i o „z ostudy kabát“.

Michaela Ochotská a její žlutý fejk z Turecka.

Michaela Ochotská a její žlutý fejk z Turecka.

Ale parádu můžete udělat i jen s originálním kouskem a nemusí to být zrovna od Hermés v ceně ojetého vozu. Podívejte se do galerie na kabelky slavných žen a možná, že najdete inspiraci.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:40 3. září 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  22
 • Super
  11
 • Cože
  10
 • Tvl
  10
 • Haha
  9
 • Sladký
  9


Komentáře