Hrdličkův gang ve Varech: Milenec Perkausové nebo syn odsouzeného podnikatele

Michal Hrdlička řádil se svými kumpány na filmovém vestivalu ve Varech. | foto: Jiří Pitrof/Tilen Vajt

O řádění Michala Hrdličky v Karlových Varech se bude mluvit ještě hodně dlouho. Za zmínku ale stojí i jeho kumpáni, se kterými na 51. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech dorazil. Nejde totiž o žádná neviňátka.

Novácký sporťák Michal Hrdlička převzal štafetu po Agátě Hanychové. Zatímco bývalá raubířka letos sekala latinu, expartner moderátorky Lucie Borhyové řádil jako černá ruka.A nezabránili mu v tom ani jeho kumpáni, kteří měli jenom jeden jednoduchý úkol. Hlídat Hrdličku, aby se veřejně moc nezostudil, což se jim bohužel pro Michala moc nepovedlo. Ten má tak dneska ráno nejen pořádný bolehlav, ale pokud již viděl snímky pořízené našimi fotoreportéry, určitě ho trápí i morální kocovina.

Když pomineme, že Hrdlička včera večer v plné síle ukázal, jak moc mu záleží na vztahu s tenistkou Karolínou Plíškovou, za zmínku stojí i jeho kumpáni, kteří ho po Varech na každém kroku doprovází.

Nepřehlédnutelný byl syn za stomilionovou zpronevěru odsouzeného podnikatele Tomáše Maliny Jakub, se kterým Michala pojí dlouholeté přátelství.

Jako vždy po boku nováckého sporťáka nesměl chybět jesenický podnikatel Karel Kuba, který se pod drobnohled médií dostal díky svému mileneckému poměru s moderátorkou Topstar Magazínu Evou Perkausovou.

V partičce byl i manžel moderátorky primáckých Duelů Veroniky Farářové Jaroslav Farář, kterého nepojí s přítomnými jenom dlouholeté přátelství, ale údajně podnikatelské zájmy.

Neznámým mladíkem v bílé košili není nikdo jiný, než Kubův věrný kamarád z Jesenice Martin Nejedlý, kterému patří věhlasná jesenická automyčka. A pokud jste někdy Jesenici projížděli, určitě jste zahlédli jeho nabušené BMW X6, které často parkuje restaurace U Klokana, který patří Kubovi.

Posledního člena party se nám bohužel nepodařilo identifikovat, podle veškerých indicií jde ale o Malinova bodyguarda, který je doprovázel na každém kroku.

Otázkou zůstává, k čemu obyčejní kluci na tahu potřebu ochránce. Odpověď je jednoduchá. Michal a jeho kumpáni nejsou jen tak obyčejná parta na tahu, což bylo zřejmé i z chování mladého sporťáka.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:29 3. listopadu 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  50
 • Super
  14
 • Haha
  14
 • Cože
  13
 • Sladký
  11
 • Tvl
  11


Komentáře

Expres.cz