Případ ztracené Míši: „Já to nebyl, brácho,“ řekl Ota S. svému bratrovi před smrtí!

Míšu Muzikářovou stále nenašli. | foto: Expres

Zatímco pátrání po ztracené Míše Muzikářové z Ústí nad Labem (13) bude velmi pravděpodobně odvoláno, na povrch stále vyplouvají další podrobnosti ze života všech, kteří mají s případem něco společného. Co řekl hlavní podezřelý Ota S. svému bratrovi několik hodin před smrtí?

Michaela Muzikářová (13) z Ústí nad Labem zmizela na začátku ledna cestou do školy. Od té doby po ní není ani vidu, ani slechu, a tak kriminalisté pouze tápou. Zpočátku se zdálo, že s dívčiným zmizením má něco společného její otčím Ota S., ten však v průběhu vyšetřování spáchal sebevraždu. Ať už se tedy do případu zapletl, či nikoli, jedno je jisté – mrtvý nic neřekne, a vyšetřování tak ustalo na mrtvém bodě.Nyní ústecká policie ohlásila velkou tiskovou konferenci, která se koná již tento pátek, na které hodlá sdělit zásadní informace k dívčinu zmizení. Proslýchá se, že kriminalisté chtějí pátrání odvolat. „Mně to bylo jasný od začátku, kam to vyšetřování spěje, protože brácha se bránit nemůže. Když jsem viděl, že jsou ty pátrací týmy bez úspěchu, tak jsem tušil, jak to dopadne, co prohlásí,“ uvedl bratr podezřelého Oty S. pro TN.cz. „Jsem přesvědčený o tom, že to brácha nebyl. Znal jsem ho odmalička. Násilné sklony neměl. Já jsem ho snad jen jednou v životě viděl prát se s chlapem,“ sdělil dále.

I přestože byl Ota S. v minulosti vyšetřován pro sexuální obtěžování mladé školačky a že policie v jeho autě v inkriminovanou dobu našla školní pomůcky patřící Míše, nevěří jeho bratr, že by děvčeti něco zlého udělal. „Mluvili jsme spolu o tom, psali jsme si i zprávy. Já je ještě pořád mám, koukám na ně skoro každý den. Vysloveně jsem se ho v nich ptal, jestli té Míše něco provedl, a on: Brácha, neprovedl,“ uvedl.

Naposledy spolu prý bratři mluvili v den, kdy se Ota S. rozhodl skoncovat se životem. „Asi dvě hodiny předtím, než se zabil. A ptal jsem se ho znova, to už byl hrozně smutný, ten člověk. Pak s ním ještě mluvila matka, položil telefon a bylo to.“ Ota S. podle svého bratra neustál především mediální tlak, ačkoli prý nebyl žádný slaboch. „On vydržel strašně moc, tenkrát když v jednadvaceti přišel o tu ruku taky tak blbě, musel se naučit žít i s tou jednou rukou. Nevím, už toho asi měl dost,“ sdělil TN.cz.

„Pokud se nenajde Míšino tělo a nespojí to s bratrem, tak tomu neuvěřím. Ale nejvíc bych si samozřejmě přál, aby se ta holka našla živá,“ dodal bratr hlavního podezřelého. A nelze se mu příliš mnoho divit. Smířit se s potenciální vinou sourozence, který navíc tragicky zahynul, pro něj jistě není lehké...

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:35 11. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  5
 • Tvl
  5
 • Haha
  3
 • Trapas
  3
 • Cože
  2
 • Sladký
  2


Komentáře