Babička ztracené Míši: „Někdo si nechal zaplatit, tohle se nemělo zveřejňovat!“

V pátek dopoledne oznámila policie, že případ od ledna pohřešované dívky Míši Muzikářové (13) odkládá, protože se pátrání takřka neposunulo. Jak se k tiskové konferenci staví rodina ztracené školačky?

Míša Muzikářová (13) se pohřešuje již od ledna. Zmizela pravděpodobně cestou ze školy a jediným podezřelým, o kterém policie má za to, že má v jejím zmizení prsty, je její otčím Ota S., který však v průběhu vyšetřování spáchal sebevraždu. V pátek dopoledne policie vyřkla na tiskové konferenci v Ústí nad Labem, kde dívka zmizela, smutný verdikt. Případ bude odložen. Podle policie ztracená školačka již nežije a hledá se tak již jen tělo, které je podle poznatků pravděpodobně ukryto někde na trase Plzeň – Ústí nad Labem, kde se podezřelý Ota S. pohyboval. 

Na případu však nadále bude pracovat zúžený tým, který prověřuje další poznatky. „Pátrání soustavně probíhá. V tuto chvíli máme od veřejnosti dva nové poznatky, které byly konkrétního charakteru a na kterých se intenzivně pracuje,“ uvedl šéf vyšetřovatelů Martin Charvát. 

Co si o tiskové konferenci myslí rodina Míši? Matka dívky se dosud nevyjádřila, avšak babička byla vstřícnější. „Jsem přesvědčená, že se najde,“ nevzdává se naděje. Vůbec se jí však nelíbí, že policie zveřejnila podrobnosti o případu, které se jí zdály příliš intimní. „Je to pro mě těžké, navíc se zveřejnilo něco, co na veřejnost nepatřilo. Prostě někdo si nechal za to zaplatit,“ sdělila televizi Prima. 

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:08 14. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  21
 • Cože
  10
 • Tvl
  10
 • Haha
  5
 • Super
  4
 • Sladký
  3


Komentáře

Expres.cz