Kauza dne: Jaroslav Bednář podvádí Helenu Zeťovou, nachytala ho s Miss Hadašovou

V dnešní Kauze dne se podíváme na další románek českého showbyznysu. Jaroslav Bednář se v roce 2007 těšil z přítomnosti Heleny Zeťové. Nicméně mu to bylo málo a neodolal kouzlu missky Lucie Hadašové. Po focení pro Playboy se měli dál stýkat a mít spolu menší románek. To se dozvěděla Zeťová a došlo na konfrontaci. Bednář prý prosil na kolenou a nakonec uspěl, ale o nějaký ten čas později je Zeťová načapala v jedné hospodě a celá komedie začala nanovo.

Helena Zeťová se akorát vrátila z dovolené v Řecku a veškerá pohoda jí skončila, když zjistila, že ji její přítel Jaroslav Bednář pravděpodobně podvádí s misskou Lucií Hadašovou. „Bednář s Hadašovou spolu fotili něco do Playboye, přeskočila jiskra a nezůstalo jen u práce. A nějaká dobrá duše se postarala, aby se to Helča dozvěděla,“ šly informace mezi lidmi v showbyznysu.Zeťová ovšem celou situaci nenechala jen tak, svého přítele okamžitě konfrontovala. Došlo na silnou výměnu názorů a při téhle scéně mělo dojít i na slzy, křik a hodně silné nadávky. Bednář se prý měl Zeťové omluvit ve stylu, že je to vše lež a že chce jen ji.

Bohužel pro Zeťovou byla celá situace proti ní. Na Bednářovi byla závislá: „Podle mě se Bednář nechce se Zeťovkou rozejít. A jí se do toho taky nechce, i když je zoufalá. Jednak ho miluje, jednak je na něm sociálně závislá. Nemá byt, auto,“ uvedl jeden z blízkých lidí tohoto páru.

Hadašová byla Zeťové v kráse velkou konkurentkou.

Hadašová byla Zeťové v kráse velkou konkurentkou.

Helena Zeťová měla Bednářovi odpustit. Ovšem Bednář evidentně s Hadašovou něco měl: „Helča se nejdřív nechala Járovými sliby ukolíbat, jenže pak ho načapala s Hadašovou někde v hospodě,“ uvedl zdroj blízký páru. A vše tedy začalo nanovo.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:15 14. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  22
 • Super
  10
 • Cože
  10
 • Haha
  9
 • Tvl
  9
 • Sladký
  7


Komentáře

Expres.cz