Tajemství postavy Heidi Janků. Takhle se udržuje ve formě!

Heidi Janků ukázala tělo školačky. | foto: InDance

Letos v listopadu sice oslaví padesáté páté narozeniny, rozhodně ale neusnula na vavřínech. Ačkoliv většina jejích kolegyň tráví léto na písčitých plážích, Heidi Janků se rozhodla nezahálet a zamakat na sobě. I proto část léta strávila na kurzu tancování!

Ačkoliv i o generaci mladší dívky by jí mohly závidět postavu, Heidi Janků neusíná na vavřínech. I proto vyrazila na Vysočinu k rybníku Medlov, kde ve stejnojmenném hotelu probíhají letní taneční workshopy pod taktovkou choreografky Majky Piskořové Veselé.Majku znám už opravdu hodně dlouho, vlastně ještě jako školou povinné děvčátko. Jezdila jsem za její maminkou Věrou Veselou na hodiny tance, abych pak ty kreace mohla ukázat na svých koncertech,“ přiznává Heidi.

Věra Veselá měla svého času velmi úspěšný taneční soubor PopBalet, který účinkoval v mnoha televizních pořadech, její dcera Majka v té taneční tradici pokračuje.

Nedávno jsme se na jedné akci potkaly a udělaly dvě taneční čísla. A protože chci letos vypustit do světa další novou písničku i s klipem, počítám, že k tomu angažuju právě taneční soubor PopBalet,“ prozradila Heidi. A aby se holky naladily na stejnou vlnu, sešly se s Heidi na pár lekcí na akci Tanec bez hranic, která letos slaví už 20. výročí a na kterou jezdí i zahraniční lektoři za celého světa.

Bylo to strašně fajn, ale už to není, co bývalo, udržet tempo s těmi mladými mi už dělá problém,“ přiznává skromně zpěvačka.

Fotogalerie

Komentáře