Je jako Gott a hodně rád chodí do casina, říká o Jágrovi bývalý brankář Hašek

Dominik Hašek (vlevo) tvrdí, že Jaromír Jágr (vpravo) je jako Karel Gott. | foto: Koláž Expresu

Jaromír Jágr oslavil už 45 let! I přes svůj pokročilý věk je stále ikonou zámořské NHL a pravidelně mu ostatní hokejové hvězdy projevují svůj respekt. Podobně na tom je i Dominik Hašek, který se o svém bývalém spoluhráči z reprezentace rozpovídal v pořadu Overtime z dílny Deníku Sport. Co na svého kamaráda práskl?

Dvě největší ikony českého hokeje posledních let se často potkávaly na kluzišti jako soupeři. „Rivalita tam určitě byla, každý chtěl být nejlepší,“ řekl v pořadu Overtime legendární gólman Dominik Hašek.Brankář, který se dnes věnuje podnikání a je tváří energetického drinku, přirovnal fenomenálního „Džegra“ k jiné české star. Ovšem nejedná se o sportovní ikonu.

„Ten jeho život mi přijde trošku jako má Karel Gott. Takovej pohodovej, je to krásný. Klobouk dolů před tím, co Jarda věnuje tomu hokeji,“ vysekl svému bývalému reprezentačnímu kolegovi slavný „Dominátor“.

Jarda má rád casina!

V rozhovoru Dominik Hašek také prozradil, že Jaromír Jágr má zvláštní koníček. „Jarda chodí hodně do casina, Nevím do jaké míry do toho Jarda spadnul. Vím jen, že tam chodil rád,“ řekl moderátorovi pořadu Hašek.

Nepřemlouval „Džegr“ náhodou „Dominátora“ k návštěvě nějaké té herny? Podle Haška by to stejně nemělo cenu. „Já jsem se jim vyhýbal. Bál sem se, že bych do nich spadnul.“

Když se Dominik Hašek dočkal otázky, proč je Jágr stále tak úspěšný a ve svém věku v mimořádně dobré kondici, tak měl bývalý brankář Detroitu Red Wings jasno.

Hokej miloval ještě více než já

„Jarda byl jinak nastavenej. Oba jsme ten hokej milovali, Jarda ale asi ještě víc než já. Dal rodinu stranou a nechal vše hokeji. Kloubok dolů,“ ocenil na svém bývalém spoluhráči „Hašan“.

Byl rodák z Pardubic s Jágrem kamarád nebo spíše rival? To je jistě otázka, na kterou by rádo znalo odpověď spoustu lidí.

„Na večeři jsme byli jen jednou v Rusku, ne že bychom speciálně spolu někam zašli. Měli jsme každej jiný zájmy a taky jsem o něco starší,“ zakončil téma Jágr dvaapadesátiletý byznysmen.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:22 15. června 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  13
 • Trapas
  11
 • Haha
  10
 • Cože
  10
 • Sladký
  7
 • Tvl
  7


Komentáře