Ženu v Bahrajnu zmlátil její muslimský manžel. Místo do nemocnice šla do vězení

Britka Hannah Jamesová žila v Bahrajnu se svým manželem Jassimem Alhaddarem. Ten jí brutálně zbil a nechal zavřít do vězenín pro údajnou nevěru. | foto: reprofoto mirror.co.uk

Šestadvacetiletá Hannah Jamesová z britského Fraseburghu se vdala za muslima Jassima Alhaddara, se kterým se vydala žít do jeho rodného Bahrajnu. Společně vychovávali syna, nicméně z Alhaddara se vyklubal násilník. Když chtěla Hannah odletět zpět do Velké Británie, brutálně jí zbil a následně jí nechal zavřít do vězení, protože mu prý měla být nevěrná.

Šestadvacetiletá Britka Hannah Jamesová z malého městečka Fraseburgh v hrabství Aberdeenshire se zamilovala do muslima. Za o čtyři roky staršího Jassima Alhaddara se následně provdala a odstěhovala se s ním do jeho rodného Bahrajnu. Tam si prožila peklo na zemi.Hannah se nejprve narodil dnes už čtyřletý syn a vše vypadalo, že bude v exotické zemi zažívat idylu. Z jejího manžela se ale vyklubal despota a násilník. Hannah se proto rozhodla vzít syna a odletět zpátky do Británie, čímž ale svého manžela rozzuřila a ten jibrutálně zbil.

Namísto toho, aby Alhaddar svou zmlácenou manželku nechal odvézt do nemocnice, nechal ji zatknout a zavřít do vězení za to, že ho prý měla podvádět. V přísně muslimské zemi, kde platí právo šaría, jeho slovo nikdo nezpochybňoval, a Hannah tak skončila v cele.

O škrábancích a masivních podlitinách na těle své manželky Alhaddar prohlásil, že se ji dotkl jen lehce, nicméně proto, že má bílou pleť, tak je vše více vidět a o násilí se nejednalo. Bahrajnským autoritám toto vysvětlení stačilo a zmlácenou Hannah nechali přes měsíc ve vězení.

Zoufalí rodiče Hannah začali bojovat o to, aby svou dceru dostali zpět domů. Podařilo se jim sice skrz ambasádu docílit jejího propuštění, nicméně do Británie stále nemůže. Její ďábelský manžel ji totiž během pobytu ve vězení spálil pas a osobní dokumenty a nyní apeluje na to, aby Hannah byla za nevěru potrestán podle islámského práva, za což jí hrozí až 5 let vězení a bičování.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:57 6. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  41
 • Haha
  31
 • Tvl
  29
 • Trapas
  17
 • Cože
  16
 • Sladký
  14


Komentáře