Hana Krampolová se opět ničí: Pila i přes přísný zákaz lékařů

„Kdyby Hanka pila, odvezu ji do nemocnice,“ tak znělo vyjádření Jiřího Krampola před půl rokem. Dneska je ale vše jinak. Hana Krampolová, která skončila před rokem kvůli kombinaci tlumicích prášků a alkoholu v Psychiatrické nemocnici Bohnice, na předčasné oslavě osmdesátin svého muže vysávala jednu skleničku za druhou. Přestože se nám několik minut předtím svěřila, že alkohol pít nesmí!

Hana Krampolová si je vědoma, že by se již nikdy v životě neměla dotknout skleničky s alkoholem. Podle toho také vypadalo její vyjádření hned po příjezdu do Rudolfina, kde v úterý večer její muž oslavil s partou přátel své červencové osmdesáté narozeniny. „Dneska bez alkoholu. Ať pijou ostatní. Já stejně nemůžu pít, naštěstí ale můžu kouřit,“ sdělila hned po svém honosném příjezdu luxusním kabrioletem Krampolová, která během pěti minut vykouřila snad tři cigarety.

Jenom o několik málo minut se ale ve svých vyjádřeních ohledně nepití alkoholu krotila. Tušila nejspíš, že své slovo zřejmě nedodrží, možná jí po pětiminutové jízdě autem z jejich pronajatého bytu nedaleko Rudolfina vyprahlo. „Třeba si trošku něco dám, ale nebudu to přehánět. Neměla bych sice pít, ale někdy si můžu dát,“ sdělila nám Krampolová s tím, že doma pije se svým mužem, ale sama už nepije.

Ačkoliv oproti Luďku Sobotovi, který se opil pod obraz a nechutně osahával Dádu Patrasovou, působila Hanka Krampolová střízlivá, nedá se říct, že by se v hltání červeného vína krotila. Ba naopak! Když zrovna neochutnávala řízky z připraveného rautu, držela v ruce skleničku s červeným vínem. V jednu chvíli dokonce řízek červeným vínem zapíjela.

Hana Krampolová tak předvedla, jak nedbá rad lékařů a pije i přes přísný zákaz. Tak snad ví, co dělá, a znovu neskončí v péči lékařů. Nevypadalo to totiž, že má démona alkohol pod kontrolou.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:38 11. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  24
 • Trapas
  24
 • Super
  16
 • Cože
  14
 • Tvl
  14
 • Sladký
  9
Komentáře