Hana Reinders se pustila do Karla Janečka: Tohle je ultra deb*l

Bývalá modelka Hanka Reinders se ostře navezla do miliardáře Karla Janečka. Ten coby veřejný zastánce mnohoženství před několika dny prohlásil, že když žena neumí přijmout svobodu jiného člověka a potřebu mít více žen, je to chyba ve výchově. Co na to Hanka? „Ženám po svém boku se veřejně vysmívá.“

Jak jsme vás před několika dny informovali, miliardář Karel Janeček, který si prožil krátkou avantýru také s modelkou Janou Doleželovou, promluvil o svém postoji k ženám. Zároveň šokoval výrokem o těch, které nejsou ochotné se mužům přizpůsobit. „To je chyba výchovy. Lidé mají tendenci si něco nalhávat. Je chyba, když si žena myslí, že muže předělá. To je smutné,“ nechal se slyšet. 

Zároveň přiznal, že už má vedle manželky Mariem novou partnerku, se kterou vede paralelní vztah. Je jí ezoterička, sex koučka a lektorka kněžek Lilia. Psali jsme zde.

Celá problematika zahýbala veřejným míněním a rozhodla se k tomu vyjádřit také moderátorka Snídaně s Novou a bývalá modelka Hana Reinders

„Tak tohle je ultra debil! Víc se k tomu vyjadřovat nebudu, protože bych musela použít spoustu sprostých slov! Jeho názory a chování mi leží v žaludku už delší dobu. Je tohle normální v 21. století?“ zeptala se na svém Facebooku. 

Karel Janeček si vzal Mariem pře dvěma lety.

Karel Janeček si vzal Mariem pře dvěma lety.

Její příspěvek okamžitě vyvolal vlnu reakcí. Někteří vnímají Janečkovu životní filozofii za neodpustitelnou a nepochopitelnou, smířlivější mají za to, že když to oběma vyhovuje, je takové chování v pořádku. Někteří naopak označují Janečkovy ženy za zlatokopky a ponížení ve formě nevěry jim přejí.

Hana Reinders promluvila nejen o nevěře, ale také o zlatokopkách.

Hana Reinders promluvila nejen o nevěře, ale také o zlatokopkách.

Můžeme se ovšem ptát: Co je to nevěra? 

Slavný český fotograf Jan Saudek například zastává názor, že nevěra je vše, co doma manželce tají. Pokud svá milostná vzplanutí nezatlouká, o nevěru se nejedná.   

„Nevěra bohužel byla, je a bude, většina normálních lidí si však uvědomuje, že je to něco špatného, nejsou na to hrdí, tají to, protože si uvědomují, že to není správné. Tento muž prezentuje nevěru jako úplně normální věc, je na to nejspíš hrdý a ženám po svém boku se veřejně vysmívá,“ tvrdí Hana. 

Hanka Reinders označila Karla Janečka za debila. Jeho výroky jí leží v žaludku.

Hanka Reinders označila Karla Janečka za debila. Jeho výroky jí leží v žaludku.

Je na každém páru, jaká pravidla si ve vztahu nastaví. Pokud oběma vyhovuje popustit uzdu svým vášním a sbližovat se i s jinými, vše je v pořádku. 

Ptejme se však: Je žena ve své podstatě schopná přijmout s nadhledem mužovu nevěru a hledět na ni racionálně, aniž by se schovávala za maskou pokrokové volnomyšlenkářky?

Toť otázka.

Fotogalerie

Komentáře