Mašlíková terčem kritiky kvůli cvičení: Nejsem blbá, vzkazuje matkám

Hance to sluší i v osmém měsíci. | foto: Expres.cz: Jiří Pitrof, Tilen Vajt, Ladislav Křivan

Modelka Hanka Mašlíková (35) je v osmém měsíci a stále cvičí a dbá o své tělo. Za to dostává od fanoušků pořádnou čočku. Prý ohrožuje zdraví dítěte a může si zkomplikovat porod. Co starostlivým maminkám modelka vzkázala?

Moderátorka Hanka Mašlíková už začátkem srpna porodí. I přes pár kilo navíc vypadá stále skvěle. Je to především proto, že si i v těhotenství udržuje fyzičku a cvičí. Za což ale velmi často slýchá kritiku. „Dostávám od maminek hrozně vynadáno,“ postěžovala si nám Hanka, která má k tréninku svolení svého gynekologa i specialistů.„Může si to dovolit každá nastávající maminka, která je zdravá a má normální průběh těhotenství. Mám požehnání svého gynekologa i lidí, kteří se zajímají o speciální cviky v těhotenství. Nejsem přece hlupák a v životě bych nechtěla ohrozit svoje dítě nebo sebe. Každý by měl poslouchat své tělo,“ prozradila nám modelka, která si chce poslední měsíc těhotenství jen užít.

Cvičit tedy bude jen do konce osmého měsíce. „Potom už chci nechat tělo odpočinout a připravit se,“ usmála se. V posledních týdnech by se raději soustředila na vybavení domova, jelikož jim s manželem stále chybí postýlka a různé potřebné věci.

Do jaké barvy však bude doplňky ladit, neprozradila. Jména má však vybraná pro obě varianty. „Necháváme si to pro sebe, nicméně když to bude kluk, bude to Andreas po dědečkovi, a když holčička, tak Isabella, což jsem vybrala já a André s tím neměl problém,“ uzavřela.

Fotogalerie

Komentáře