Gregorová se zasnoubila se svým zajíčkem. O ruku ji požádal na dovolené

Hana Gregorová brzy vstoupí do manželského svazku s Ondřejem Koptíkem. Nebo ne? | foto: Facebook Ondřeje Koptíka

Jak slíbil, tak také učinil. Mladý milenec Hany Gregorové na dovolené v Tyrolsku poklekl a známou herečku a vdovu po Radku Brzobohatém údajně požádal o ruku. S informací přišel server Blesk.cz.

Jejich vztahu nikdo nedával moc nadějí. Když se poprvé společně objevili na svatbě Ondřeje Gregora, mile pózovali fotografům a neustále se k sobě lísali. To, co se ale stane pár měsíců poté, nikdo nečekal. A to i přes to, že na to Koptík upozorňoval.Pár se podle serveru Blesk.cz na dovolené v Tyrolsku, kam vyrazil, zasnoubil. „Já bych do toho šel, ona ale ne,“ svěřil se nám už na obřadě Ondřeje a Táni s tím, že by před Hankou rád poklekl, ale bojí se odmítnutí. Gregorová to tenkrát komentovala s nadhledem a jemným nesouhlasem.

Nakonec však bývalému finalistovi Muže roku podlehla a řekla prý ano. A to i přes to, že mladík, zaměstnanec O2 a otec dvou dětí, je o generací mladší, než známá temperamentní herečka.

Ještě, než ale začne řešit příjemnosti kolem svatby, bude muset vyřešit rozvod s bývalou ženou, od které před nedávnem odešel.

Gregorová a Koptík se poprvé potkali ještě za života Radka Brzobohatého v roce 2003, kdy svérázná herečka zasedla za pultík porotců soutěže Muž roku. Dlouho se neviděli a pár let po smrti Brzobohatého se potkali a zamilovali se do sebe. Momentálně spolu randí 9 měsíců a svou láskou se nijak netají.

Když jsme si chtěli informaci ověřit u samotné Gregorové, měla vypnutý telefon. Zřejmě nechtěla odpovídat na haldu dotazů a přání.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:35 10. prosince 2016. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  8
 • Super
  6
 • Cože
  6
 • Trapas
  6
 • Sladký
  6
 • Haha
  5


Komentáře

Expres.cz