Komentář: Koptík se směje Gregorové, že nosí oblečení z tržnice. A kdo je tady slamotrus?

Ondřej Koptík očividně neví, kudy kam. Hana Gregorová na jeho provokace nereaguje, proto se jí jako zhrzený milenec začal nevkusně vysmívat. Jeho argumenty však vypovídají o jeho intelektu. „Hanko, jdi se obléct do Sapy,“ vzkazuje jí s posměchem. Opravdu by se ale měla herečka stydět za to, že nevyhazuje peníze za předražené oblečení jako ostatní rádoby celebrity?

Před dvěma týdny se Ondřej Koptík v pořadu Telebrity svěřil, že jeho milovaná Gregorová nakupuje oblečení v nejznámější asijské tržnici Sapa. Několik chytráků se toho chytlo, a tak Ondřej nabyl dojmu, že by tím mohl slovenskou herečku pěkně potrápit. 

Několikrát o tom ještě otevřeně promluvil a v úterý se Haně vysmál znovu na svém Facebooku: „Hanko, obleč si to gala ze Sapy,“ napsal s posměchem, a aby řeč nestála, dodal: „Všechno má ze Sapy, komplet šatník, ale jak sama říká, když to umíš nosit...“

My však stojíme před otázkou: Opravdu je na místě vysmívat se člověku, který nakupuje na asijské tržnici? Hana Gregorová je důkazem, že i v kusu oblečení za pár korun můžete zazářit, a když máte jisté společenské postavení, ani ten největší módní kritik si o jeho původu nedovolí pochybovat.

Koptík se vysmívá Gregorové, že se obléká v Sapě.

Koptík se vysmívá Gregorové, že se obléká v Sapě.

Je to tudíž právě Gregorová, která se svým oblékáním vysmála všem pozérům, kteří si myslí, že je luxus vyhoupne do lepší společnosti. Nevyhoupne.

Vytáhnout navíc z kapsy masu papírových bankovek a nakoupit v Pařížské umí každý trouba, vydělat si však peníze a umět s nimi efektivně naložit, to už je záležitostí intelektu a priorit. 

Jestli se Haně oblečení ze Sapy líbí a cítí se v něm dobře, ať ho klidně nosí a nosí ho pyšně, neboť svým postojem jen dává najevo, že není přitroublá ovce, která bude rozhazovat statisíce za drahé módní kousky jen proto, že může.

Hana Gregorová nakupuje v Sapě. No a co?

Hana Gregorová nakupuje v Sapě. No a co?

Těch je totiž v českém showbyznysu až až.

Je tedy důvod se za to stydět? Nikoliv! Možná právě naopak. Ondřej Koptík svým výsměchem jen dokazuje, že je i přes navoněnou image dokonalého gentlemana jen obyčejný křupan.

Co tedy dodat na závěr? Jak říká Hana, když to umíš nosit...

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:14 7. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  121
 • Trapas
  39
 • Haha
  24
 • Cože
  14
 • Tvl
  14
 • Sladký
  12


Komentáře