Gregorová kvůli Koptíkovi ruší akce: Je to lidská bytost, obhajuje ji organizátor

Po Haně Gregorové jako by se poslední týdny slehla zem. Její bývalý partner Ondřej Koptík ji totiž veřejně ponižuje zveřejňováním detailů z jejich intimního života a prosbami o milost. Herečka k jeho jednání zaujala defenzivní postoj a k ničemu se nevyjadřuje. Teď začala rušit i kšefty.

Slovenská herečka Hana Gregorová prožívá asi ty nejtěžší chvíle v životě. Trpí totiž zveřejňováním intimních detailů a špíny z jejího soukromí, což má na svědomí její bývalý partner Ondřej KoptíkTen Hanu na svém Facebooku střídavě haní a střídavě ji prosí o odpuštění.

Vdova po Radku Brzobohatém žije již několik týdnů ve strachu. Koptíkovo chování je natolik nevyzpytatelné, že se má bát dokonce i o své fyzické zdraví. Kdo ví, aby ji třeba nenapadl. 

Herečka se stáhla do sebe, na veřejnosti skoro nevystupuje, a aby toho nebylo málo, zrušila teď na poslední chvíli vystoupení, které měla mít v Bratislavě. 

Když se nedávno ukázala Hana na veřejnosti, bylo na ní vidět, že není ve své kůži. Jako by měla strach.

Když se nedávno ukázala Hana na veřejnosti, bylo na ní vidět, že není ve své kůži. Jako by měla strach.

V jednom z tamních podniků se před pár dny konala talkshow markízáckeho redaktora Michaela Szatmáryho. A jedním z hostů měla být též Hana Gregorová. 

Ta se však pět hodin před jejím konáním omluvila a nedorazila. Mnoho diváků si přitom koupilo vstupenku právě kvůli ní, protože potkat Gregorovou na Slovensku je možné jen zřídkakdy. 

Hana se kvůli Koptíkově veřejné exhibici stáhla.

Hana se kvůli Koptíkově veřejné exhibici stáhla.

Slovenský web Topky.sk proto oslovil samotného organizátora, co stojí za zrušením její účasti. Jeho odpověď byla stručná, leč jasná: „Je to lidská bytost.“

Je očividné, že na tom Hana není příliš psychicky dobře a s Koptíkovými výlevy si dělá těžkou hlavu. A ruku na srdce, není se čemu divit. 

Fotogalerie

Komentáře