Další tajná svatba? Gwyneth Paltrow s partnerem měli párty pro 400 hostů

Vzala si Gwyneth tajně svého přítele Brada Falchuka? | foto: Profimedia.cz

V Los Angeles se v sobotu konala zásnubní oslava Gwyneth Paltrow (45) a jejího snoubence Brada Falchuka (47). Na tom by nebylo nic divného, kdyby tam ovšem nedorazila hollywoodská smetánka z širého okolí. Počet hostů čítal dohromady na 400 osob. Že by se jednalo o další tajnou svatbu?

V losangeleském divadle se v sobotu sešly největší celebrity Hollywoodu oslavit zásnuby Gwyneth Paltrow a jejího partnera Brada Falchuka. Vzhledem k tomu, že dorazilo na 400 hostů, se v zahraničních médiích mluví o tajné svatbě, což by nebylo nijak překvapivé.Gwyneth s Bradem Falchukem randí už více než tři roky a v lednu oznámili zásnuby. Navíc se herečka nedávno vrátila z Mexika, kam si jela užívat se svými nejlepšími kamarádkami, mezi nimiž nechyběla například návrhářka Stella McCartney (46) či herečka Cameron Diaz (45). Jak uvádí server Daily Mail, po této události se dalo očekávat, že svatba je na spadnutí.

Hned po návratu sice Gwyneth neuspořádala oficiální svatbu, ale „oslavu“, kam přišlo tolik hostů, že se spekuluje o tajné svatbě. Pokud by se jednalo jenom o oslavu, asi těžko by dorazily takové hvězdy, jakými jsou Steven Spielberg (71) s manželkou, Cameron Diaz (45), těhotná Kate Hudson (38) s partnerem, Reese Whiterspoon (42) nebo Jennifer Aniston (49). 

Jediná podezřelá okolnost byla nepřítomnost exmanžela Gwyneth, frontmana Coldplay Chrise Martina, se kterým herečka udržuje přátelský vztah a má s ním dceru Apple (13) a syna Mosese (12).

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 6:00 14. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  8
 • Haha
  6
 • Cože
  6
 • Super
  5
 • Sladký
  5
 • Trapas
  4


Komentáře