„Byla to p*čovina,“ říká o zápasu s Benem Grznár. Svalovec má ale nový návrh

Filip Grznár má pro Bena novou nabídku. Jak tohle dopadne... | foto: Koláž Expresu

Do stejné řeky dvakrát nevstoupíš. S tímto moudrý rčením nejspíše vůbec nesouhlasí morbidně osvalený kulturista Filip Grznár. Nedávno pro něj velmi špatně dopadl souboj s Benem Cristovaem, teď už ale mluví o odvetě. Za jakých podmínek by stokilový borec zase zápasil?

Duel mezi Filipem Grznárem a hudebníkem Benem Cristovaem se uskutečnil na samém konci července. Původně se mělo zápasit v takzvaném grapplingu, to se ale příliš nelíbilo Cristovaovi, který navrhl souboj v brazilském jiu-jitsu.Grznár o nabídce nejspíše moc nepřemýšlel a výzvu ihned přijal. Zápas pak vyzněl jasně pro Cristovaa, který se jiu-jitsu na rozdíl od Grznára věnuje už delší dobu. Známý hudebník navíc svému sokovi způsobil nepříjemné zranění.

I tak ale populární Grznár přemýšlí o tom, že se s třicetiletým muzikantem utká znovu. „Nemám problém s odvetou, já jdu vždycky do všeho,“ říká v novém videu sebevědomý svalovec.

Grznárův návrh ale čítá minimálně jednu změnu. „Pakliže bude odveta, tak v kimonu nejdu, byla to ode mě totální p*čovina. Takže jedině grappling nebo MMA,“ nabízí Cristovaovi Grznár.

Cristovao se ale už v minulosti vyjádřil, že takový souboj by pro něj byl nevýhodný a mnohem těžší kulturista by byl nejspíše nad jeho síly. Není ale vyloučeno, že tlak veřejnosti ho nakonec přesvědčí a s Grznárem se opět utká. Tentokrát by to ale mohlo být úplně o něčem jiném!

Fotogalerie

Komentáře