Gregorová se po rozchodu zabarikádovala v bytě: Koptík je katastrofa, ta ostuda ji ničí!

Hana Gregorová neprožívá zrovna lehké chvíle. Poté, co vyšel najevo rozchod, zoufalec Ondřej Koptík rozjel vlastní reality show a svými mediálními výstupy připomíná časy Ivety Bartošové a jejího italského dobrodružství se Zdeňkem Macurou. Gregorová nyní zachovává zbytky důstojnosti alespoň tím, že na rozdíl od svého ufňukaného přítele mlčí. Jenže jak dlouho?

Vztah s Ondřejem Koptíkem, jenž je o celou generaci mladší, vymlouvali Gregorové snad všichni. Ona si však nedala říct. Loni v létě mu dokonce za přítomností novinářů, které si Koptík pozval až do Tyrolska, řekla ano a začalo se mluvit o veselce.Rok s rokem se sešel a místo svatby Gregorová Koptíka nemilosrdně vykopla ze svého života. Dokonce mu „vale“ nedala osobně, ale jeho osobní věci mu poslala kurýrem. S tím se ale Ondra nehodlá smířit a prostřednictvím médií posílá herečce utrápené vzkazy a svůj facebookový profil proměnil ve sbírku trapných básní, které mají Hanku přesvědčit, aby mu odpustila jeho závislost na drogách a opět ho ubytovala ve svém pražském bytě.

A zatímco Koptík mluví až moc a jeho teatrálními výstupy se baví celý národ, Gregorová mlčí. Podle našich informací velmi špatně nese právě Koptíkovu exhibici a rozhodla se schovat před světem. Nebere telefony, neodepisuje na SMS zprávy, a dokonce neotvírá ani dveře svého bytu.

Ostřílená herečka má být na prášky, protože si konečně uvědomila, koho měla celé měsíce po svém boku a jenom doufá, že celá kauza rychle utichne. „Především katastrofální výstupy Koptíka v médiích Hanku úplně ničí. Děsí se, kolik škod ještě napáchá,“ řekl nám blízký zdroj z okolí.

K tomu se ale neschyluje. Z Ondřeje Koptíka se totiž přes noc stal bezdomovec a nyní hraje vabank. Buď ho Gregorová vezme zpátky, nebo se na čas bude muset opravdu zabydlet ve svém dětském pokojíčku. Tak je jenom otázkou, kdy začne vytahovat pikantnosti z jejich soukromí. Již teď se totiž jeho facebookový profil plní soukromými snímky, které nejsou pro herečku moc lichotivé.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:50 15. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  104
 • Haha
  82
 • Super
  30
 • Cože
  20
 • Sladký
  18
 • Tvl
  16


Komentáře