Jsem závislý na marihuaně a léčím se, přiznal Koptík. Prý proto ho vykopla Gregorová!

Ondřej Koptík (34) zoufale bojuje o srdce Hany Gregorové (65) a nechce se smířit s rozchodem. Na webu Blesk.cz se objevilo další video, kde odkopnutý muž prosí horkokrevnou herečku o odpuštění a kaje se. Poprvé taky naznačuje důvody, proč ho Hanka vyhodila. Prý nešlo o nevěru nebo peníze, jak většina z vás možná čekala, problém byly drogy!

Když Koptíka nečekaně opustila Gregorová a podle jeho slov mu sbalila kufry a poslala je kurýrem, zoufalý mladý muž začal na své sociální síti posílat srdceryvné vzkazy, v nichž přiznává, že se zachoval podle a hnusně lhal. „Hanko, hrozně mě bolí srdce a svědomí. Kdybych mohl, tak bych to všechno vrátil. Všechno bych to vrátil. Lásko, budu čekat, že se stane zázrak a třeba mi odpustíš…,“ nahrál v redakci Blesku jeden ze svých zoufalých vzkazů. „Zranil jsem tvé srdce hnusným a podlým krokem, co se stal a je teď mým prokletým prorokem,“ napsal také v jedné z mnoha básní, které od pátku zveřejňuje na svém Facebooku.

Co konkrétního provedl, však zaznělo až dnes. Koptík tvrdí, že důvod, proč s ním Hanka tak tvrdě zametla, bylo kouření trávy. Tedy nešlo o nevěru, jak většina veřejnosti očekávala, ale trable s drogami. „Teď když se to provalilo, vyhledal jsem odbornou pomoc a dvakrát týdně docházím k odborníkům, kteří mi od mé závislosti na marihuaně pomůžou,“ slibuje Ondřej.

Paradoxem je, že si svou závislost na omamné kytce chtěl u Gregorové vyžehlit kyticí růží. „Nikdy jsem nechtěl té nejskvělejší ženě na světě ublížit, strašně to bolí. Nevím, co mám dělat, aby mi odpustila,“ brečel na rameni redaktorovi Blesku.

Otázkou je, zda opravdu Koptík řekl celou pravdu. Opustila ho Hanka Gregorová opravdu jenom kvůli zdánlivé banalitě, jako je kouření marihuany, nebo to je jenom verze pro média, aby se koza nažrala a vlk zůstal celý? Byla by Gregorová opravdu schopná opustit ho pro pár kvítí, nebo hledala jenom záminku, aby se Koptíka mohla jednou provždy zbavit?

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:03 15. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  81
 • Trapas
  50
 • Tvl
  14
 • Super
  13
 • Sladký
  11
 • Cože
  7


Komentáře