Tajemství rozchodu Gregorové s Koptíkem: Hádka na večírku a pak fňukání na Facebooku. Došlo i na verše

Co stojí za rozchodem Ondřeje Koptíka a Hanky Gregorové? Ještě ve čtvrtek večer postoval fotografii z večírku, na které zářil jako sluníčko, a o dvanáct hodin později užl naříkal na Facebooku a prosil Gregorovou o odpuštění!

Rozchod s Hankou Gregorovou, jež je o 32 let starší, nese Ondřej Koptík hodně špatně. Zřejmé je to především z jeho facebookového profilu. Naříká, recituje, sype si popel na hlavu, mluví o zradě, prosí o odpuštění, občas náznak i slzy. Ale co Hance tak strašného provedl - už neprozradil. Prý šlo ale o něco neodpustitelného!„Tvoje rty se nehýbají, tvoje prsty nic nepíší, tvoje ústa nic neříkají, jen tvé srdce pravdu říká, že zranil jsem ho! Podlým a hnusným krokem, co stal se teď mým prokletým prorokem. Na cestě plné bolesti a odříkání já mám jen jedno přání, chci zas cítit tvoje sladké polibky, chci cítit tvoje objetí, dřív než se slunce na obloze ráno rozletí, chci mít zas tvoji velkou a omamnou lásku, tak jak ji umíš rozdávat jen ty, a nechci na čele vrásku, že jsem zahodil to, na čem mně na tomhle světě záleží nejvíc, a to na tobě, prosím odpusť můj podlý krok, ta bolest mě svírá a zároveň tak moc týrá. Miluji tě,“ vyznal se Koptík Gregorové v jedné z několika básní, v níž odhaluje důvod rozchodu.

Velmi výživný je i další z jeho statusů. Já už nevím, jak jít dál, nádherné společné léto nám osud přihrál a já nedělal nic jiného než jen to, že jsem ti lhal. Byli jsme spolu v tak krásném tónu plném lásky na Balatonu! Milovala jsi ty mě i já miluji tebe a to mně prostě není u p*dele. Tak to prosím pochop, lásko, mrzí mě to, vrať se ke mně,“ napsal Koptík, který přiznává, že Gregorové lhal a choval se k ní podle.

Z jeho statusů je zřejmé, že je Ondřej Koptík zoufalý. Během krátké doby se mu totiž převrátil život vzhůru nohama. Ačkoliv sám přiznává, že Gregorové lhal a podle ji podvedl, doufá, že se k němu pod nátlakem nejen SMS zpráv, ale i veřejných vzkazů vrátí. Gregorová ale podle našich informací svého kolouška odstřihla a přestala s ním komunikovat. Zatím mu neodepsala ani na jednu zprávu, z čehož je Koptík čím dál zoufalejší.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:25 14. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  140
 • Trapas
  75
 • Tvl
  20
 • Super
  18
 • Sladký
  16
 • Cože
  12


Komentáře

Expres.cz