Sprejeři chtěli být za borce, ale jsou za tupce. Policie se díky nim nenadře

Tak tohle se mladíkům moc nepovedlo. | foto: Týdeník Policie

Tak tohle se mladíkům opravdu nepovedlo. Trojice „talentovaných umělců“ se rozhodla, že své pouliční radovánky natočí na video. Jejich zbytečný a hloupý čin způsobil škodu téměř dvacet tisíc korun a navíc se sprejeři ukázali jako naprostí hlupáci. Své řádění totiž natočili na video, které pomůže v pátrání polici!

Sprejerů je po České republice hodně, takhle hloupých ale nejspíše moc neběhá ani po světě. Tři mladíci chtěli nejspíše ukázat svůj „talent“ veřejnosti prostřednictvím videa, to se jim ale nejspíše stane osudným.Dva z nich totiž policie ihned dopadla, třetí sice utekl, ale díky videu má mizivé šance na to, aby skončil bez trestu.

Jako své „malířské plátno“ si tihle borci vybrali železniční most poblíž ulice Dolňanská. Na jeho konstrukci ztvárnili své umělecké představy, to jim ale bylo zřejmě málo a tak posprejovali i protihlukovou stěnu u nedaleké dálnice. Díky tomuto nápadu způsobili škodu téměř dvacet tisíc korun.

Policie dostala oznámení, a tak strážníci vyjeli na místo činu. Dva z těchto mladíků se podařilo zadržet. Ti jsou nyní stíháni pro trestný čin poškození cizí věci – sprejerství, za což jim v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok.

Na záběrech, které sprejeři natočili, je zachycen i šťastlivec, jemuž se podařilo před policisty upláchnout. Jeho kolegové ho při výsleších neudali, to ale strážníkům vadit nemusí, jelikož hloupost těchto sprejerů jim pomohla víc, než by čekali.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 12. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  19
 • Haha
  14
 • Cože
  7
 • Trapas
  7
 • Tvl
  7
 • Sladký
  6


Komentáře