Drama poštípané zpěvačky ve Španělsku: Majitelka hotelu ji chce žalovat

Muzikálová zpěvačka Genny Ciatti zažila ve Španělsku drama. | foto: Facebook

Muzikálová zpěvačka Genny Ciatti (25) prožívá peklo na zemi. Na dovolené ve Španělsku ji, zdá se, pokousaly štěnice. Musela do nemocnice, kde jí předepsali antibiotika. Obrátila se proto na majitelku hotelu. Ta však odmítá přijmout zodpovědnost. Naopak chce Genny žalovat.

Muzikálová zpěvačka Genny Ciatti se v sobotu svěřila na sociální síti s problémem. Ráno se probudila s neuvěřitelně pokousanou nohou od komárů. Tak to alespoň vypadalo. Později se však ukázalo, že vůbec nešlo o komáry.„Šly jsme s kamarádkou spát nepoštípané a ráno se vzbudily plné štípanců. Nejprve jsme myslely, že se jedná o komáry, jelikož není na pokoji klimatizace, tudíž jsme spaly s otevřeným oknem. Po celém dni ukrutného svědění a bolení jsme strávily večer na místní pohotovosti, kde doktorka potvrdila, že se nejedná o komáry, ale štěnice nebo blechy, a předepsala nám antibiotickou mast,“ svěřila se na sociální síti Genny.

Okamžitě po návratu se obrátila na majitelku hotelu s žádostí o vrácení peněz za ubytování: „Začala na mě útočit, ať si klidně pozvu hygienu, ale že jsme to na sto procent nechytly u ní na hotelu, ale jinde. Nevím, kde jinde jsme to během noci na pokoji mohly chytit, ale ok. Řekla, že na mě zavolá policii a zažaluje mě za nepodložené urážení.“

Zpěvačka je až neuvěřitelně poštípaná od komárů.

Zpěvačka je až neuvěřitelně poštípaná od komárů.

Když začala zpěvačka svůj boj vzdávat, zjistila, že v tom nejsou s kamarádkou samy.

„Na hotelu jsem potkala pár Italů a říkala jim to. Než jsem to však dořekla, jeden z nich mě zastavil, že má taky takové štípance už 3 dny a bolí ho to. To by bylo ideální řešení, kdyby zašel také do nemocnice a nechal se vyšetřit, ale bohužel s sebou nemá kartičku pojištěnce a majitelka hotelu nechtěla slyšet nic ani od něj.“

Zbytek dovolené prožije Genny ve stínu.

Zbytek dovolené prožije Genny ve stínu.

Nejen že se teď Genny musí vyhýbat slunci, ale hrozí jí, že si nepříjemné breberky přiveze k sobě domů v kufru.

Zpěvačka přitom není zdaleka jediná, kdo se s podobným problémem během dovolené potýká. Desítky českých turistů řeší během sezóny podobné potíže a většina z nich se velké náhrady nedočká.

V lepším případě jim hotel jako uchlácholení poskytne wi-fi zdarma, lahev vína k večeři, nechá je přestěhovat a tím celá anabáze končí.

Fotogalerie

Komentáře