Biatlonová hvězda Koukalová: Přijde nejenom o olympiádu, ale také o miliony

Gabriela Koukalová (28), česká biatlonová superstar, se rozhodla vzdát se účasti na olympiádě. Startovat v Pchjongčchangu jí nedovolí její záhadné zranění lýtek. Koukalová ale nepřijde jen o velkolepý sportovní zážitek, bude tratit také po finanční stránce!

O tom, zda Gabriela Koukalová pojede, či nepojede na blížící se olympiádu, se spekulovalo delší dobu. Osmadvacetiletá sportovkyně slíbila, že se ke své případné účasti vyjádří v půlce ledna.

Nakonec však Koukalová účast na zimních olympijských hrách definitivně odpískala ještě o pár dní dříve. Biatlonistka a český Sportovec roku 2017 tak přijde o šampionát, na kterém měla dovést svou kariéru k dokonalosti a zařídit zde Česku tolik očekávané medaile. 

Kromě toho, že Koukalová přijde o dlouho očekávanou událost, ji může mrzet také fakt, že nezíská tučnou finanční odměnu za své výkony.

Server iSport odhaduje finanční ztrátu Gabriely Koukalové na několik milionů. Například minulý rok si česká hvězda jenom díky Světovému poháru přišla na více než 2,2 milionu korun. 

Koukalovou trápí nekonečná zranění.

Koukalovou trápí nekonečná zranění.

Letos Koukalová na Světovém poháru nestartuje, tudíž se této sumy nedočká.

Koukalovou totiž už od června minulého roku sužují bolesti lýtek. Nemůže trénovat a už vůbec závodit. Zoufat ale Koukalová rozhodně nemusí. 

Za posledních šest let si vydělala téměř dvacet milionů korun. Navíc jí stále přicházejí peníze od sponzorů či z reklam.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:00 12. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  14
 • Tvl
  7
 • Cože
  6
 • Haha
  5
 • Trapas
  5
 • Sladký
  4
Komentáře