Fotbalový fantom z Brazílie je v Praze! Co tu Ronaldinho dělá?

  •   13:22
  • diskuse

Jak bude Ronaldinho vypadat v Praze? | foto: Profimedia.cz

Poplach! Fotbalový bůh z Brazílie je v Praze! Ronaldo de Assis Moreira (37), známější pod přezdívkou Ronaldinho, si to do České republiky naštrádoval kvůli pivu. Zamiloval si snad náš lahodný nápoj?

Fenomén, který nezná obdoby. Tak často lidé popisují bývalou fotbalovou megahvězdu Ronaldinha. Svého času byl nejlepším hráčem na světě a malá děcka chtěla být jako on. Svými kouzly bavil nejvíce v dobách, kdy nosil dres španělské Barcelony.Dnes už je Ronaldo de Asssis Moreira vysloužilou legendou, která dodnes žije vzpomínkami na svá nejlepší léta. Majitel Zlatého míče pro nejlepšího fotbalistu Evropy pro rok 2005 je v současné chvíli v Praze a za vše prý může pivo!

Ne, pít pivo Ronaldinho do Čech (nejspíše) nepřijel. Důvodem jsou reklamní spoty na lahodný nápoj, ve kterých má podle informací serveru Blesk.cz Ronaldinho hrát.

Místo, kde tohoto fenomenálního čutálistu můžete potkat, je pražská čtvrť Pankrác. Pozor by si měly dávat zejména zdejší ženy, Ronaldinho je známý milovník.

Fotbalová legenda je v Praze.

Fotbalová legenda je v Praze.

„V minulosti jsem byl často nevěrný, svůj vůbec první sex jsem měl ve třinácti letech. Bylo to s kamarádkou ze sousedství. Tenkrát to bylo krásné pro oba,“ přiznal například pro brazilskou verzi Playboye fenomenální Ronaldinho.

Je tedy možné, že geniální špílmachr nejel do Prahy pouze točit reklamu, ale zajímají ho i zdejší ženy. Těch totiž Ronaldinho nemá nikdy dost. „Když jsem hrál za Barcelonu, sex jsem měl před každým zápasem. Téměř pokaždé s jinou.“

Fotogalerie


Komentáře