Fotbalista si užil sex s luxusní prostitutkou. „Jsi držgrešle,“ vzkazuje mu kráska

Raheem Sterling bude mít co vysvětlovat. | foto: Koláž Expresu

Mladý fotbalista Raheem Sterling má vše, co si mladý člověk může přát. Talent, peníze, přepychový dům i rodinu, která mu drží palce. I tak mu ale nejspíše něco chybí. Deník Sun přišel se zdrcující informací: Mladý rebel si měl užívat s luxusní prostitutkou!

Anglický reprezentant Raheem Sterling, teprve dvaadvacetiletý borec původem z Jamajky, hraje v současné době za Manchester City. V hvězdami našlapaném mančaftu nastupuje už od roku 2015, teď ale svět omráčil něčím jiným než fotbalovým uměním.Deník Sun totiž přišel se zpovědí luxusní prostitutky, která tvrdí, že talentovaný fotbalista s ní měl sex. Kráska, která připomíná slavnou Kim Kardashian, navíc uvádí, že milionář Raheem Sterling je pěkný skrblík!

„Raheem je možná milionář, ale je to také hrubá držgrešle. On si snad myslel, že s ním budu spát zadarmo,“ říká ve své zpovědi luxusní prostitka, která měla mít pohlavní styk s fotbalovou megastar v Los Angeles minulý měsíc.

Kráska si za celou noc prý řekla 3000 liber. Raheem Sterling vydělává neuvěřitelných 180 000 liber týdně, i tak ale prý smlouval a chtěl platit za žhavou noc méně.

Tahle kočka měla dovádět s fotbalovou megastar.

Tahle kočka měla dovádět s fotbalovou megastar.

„Ve srovnání s tím, kolik on vydělává, je to velmi dobrá cena,“ sdělila ještě sexy prostitutka. Podle ní se nakonec Sterling pokusil ráno utéci bez placení a dělal, že si nepamatuje výši částky, na které se spolu domluvili.

Vášnivý románek se měl odehrát v době, kdy hráči Manchesteru City byli v USA na soustředění.

Raheem Sterling má doma ženu a malé dítě.

Raheem Sterling má doma ženu a malé dítě.

Raheem Sterling si teď zadělal na pořádný malér. Nejenže má doma ženu s šestiměsíčním synem. Kouč Manchesteru City Pep Guardiola je ale pořádný ras a s průšviháři, jako je Sterling, nemá slitování.

Fotogalerie

Komentáře