Fotbalový dorostenec z Opavska měl brutálně zkopat hráče soupeře

Facebook řeší šíleného fotbalistu z „pralesa“. Jan K. měl brutálně zbít hráče soupeře. | foto: Facebook

Nejenom v hokeji, ale i mezi fotbalisty se občas strhnou pěkné bitky. Důkazem je incident, který se podle svědků měl odehrát v Šilheřovicích. Místní dorostenec zde prý surově napadl soupeře, na místo musela přijet policie.

Na hrůzostrašnou scénku z fotbalového pažitu upozornila facebooková stránka Fotbal a vše kolem něj.Adminům poslal informaci o rvačce nejspíše očitý svědek utkání, během něhož došlo k incidentu. Napadený měl skončit v rukou lékařů, agresivního útočníka zase prý v želízkách odvezli strážníci.

„Dneska na zápasu dorostu v Šilheřovicích hráč jménem Jan K. surově napadl svého soupeře tím způsobem, že ho shodil na zem a několikrát vší silou kopl do hlavy,“ začíná své vyprávění svědek momentu.

„Jana K. odvezla v poutech policie a zkrvaveného hráče TJ Raduň odvezla záchranka do nemocnice,“ pokračuje muž.

Podle svědků skončil Jan K. v rukou policistů.

Podle svědků skončil Jan K. v rukou policistů.

V komentářích pod příspěvkem se ale rozjela opravdu peprná diskuse, kde se vyrojilo několik dalších svědků, kteří tvrdí, že incident probíhal poněkud jinak.

„Nikdo z vás tam nebyl. Bylo to tak, že si začal a dostal pak tak, že brečel jak malá holka,“ píše například Michal T., který své tvrzení okořenil několika vulgaritami.

Redakce Expres.cz se pokoušela kontaktovat údajného útočníka, ale odpovědi se nám zatím nedostalo. O dalším vývoji události z Opavska vás budeme informovat.

Fotogalerie


Komentáře