Fitness fanatička se chlubí tím, že cvičí těhotná. Je to v pořádku?

Chození do fitness centra a „zvedání železa“ se stalo celosvětovým fenoménem. Z některých lidí, kteří v minulosti odmítali sport, se stali přímo „fitness nadšenci“. Sportem ku zdraví, říká se. Někteří to ale v posilovnách přehánějí. Doslova odstrašujícím případem pro mnohé je Emily Breeze, která propadla CrossFitu natolik, že maká i v pokročilém stadiu těhotenství.

CrossFit je celosvětově populární funkční trénink, který vznikl v roce 2000 v americké Kalifornii a dal by se označit jako jednoduché cvičení, které kompletně posiluje celé tělo. CrossFit cvičí ženy i muži. Jde o spojení gymnastiky, rychlosti a silového tréninku. 

Mezi takzvané „crossfiťačky“ patří i Emily Breeze. Emily svou postavou i úspěchy motivuje hodně lidí. Teď se ale zdá, že zašla příliš daleko.

Mnoho lidí na sociálních sítích řeší její videa, ve kterých je Emily znázorněna, jak ve fitku dře s těhotenským břichem. Vše podle svých slov dělá se svolením svého doktora – a navíc, není to prvorodička, jedno dítě už má doma. 

Emily Breeze se chlubí tím, jak dře v pokročilém stadiu těhotenství.

Emily Breeze se chlubí tím, jak dře v pokročilém stadiu těhotenství.

CrossFitu se Emily věnuje delší dobu, a tak je pravděpodobné, že ví, co dělá.

I tak se ale její videa dají minimálně označit za velice kontroverzní počin, který se pravděpodobně dočká velké míry kritiky. 

Emily Breeze zvedá těžké váhy i v pokročilém stadiu těhotenství.

Emily Breeze zvedá těžké váhy i v pokročilém stadiu těhotenství.

Protože takto intenzivní cvičení v pokročilém stadiu těhotenství působí pro mnoho lidí na první pohled jako čiré šílenství.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:54 12. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  7
 • Super
  6
 • Tvl
  5
 • Haha
  4
 • Cože
  4
 • Sladký
  4
Komentáře