Filip Renč bude co nevidět otcem, jeho manželka ukázala bříško

Filip Renč nikdy nebyl prototyp toho ideálního partnera. S Marií se však vše změnilo. Svou těhotnou manželku vyvedl necelé dva měsíce po svatbě do společnosti a nespustil z ní oči. Vrkali jako dva zamilovaní puberťáci.

Začátkem června jsme vás jako první informovali, že známý režisér Filip Renč čeká po padesátce dalšího potomka. Sám přitom kdysi přiznal, že není úplně prototyp ideálního otce. Svou první dceru si totiž pořídil neplánovaně ve Špindlerově Mlýně, kde měl milostnou avantýru s tamní barmankou. Tehdy ani nevěřil, že je dítě jeho.

Teď se jako nastávající tatínek nemůže dočkat dalšího potomka a láskou zahrnuje také svou o 28 let mladší manželku, kterou pojal za svou choť koncem října.

Společně vyrazili do pražského podniku na křest knihy Haliny Pawlowské a doslova zářili štěstím. Renč Marii zahrnoval polibky, doteky, pohledy a nehnul se od ní na krok. 

Renč si svou těhulku hýčká.

Renč si svou těhulku hýčká.

Že by někdejší bouřlivák a bojovník s alkoholem konečně pookřál?

Renč očividně našel tu pravou.

Renč očividně našel tu pravou.

Marie by měla porodit co nevidět, nejspíš ještě do Vánoc. Odpovídá tomu i její bříško, které už pořádně narostlo. Jako nastávající maminka však kvete. 

Fotogalerie

Komentáře