Grznár se chystá ukončit kariéru, co bude dělat dál? Prozradil nám své plány

Skončí Grznár s kulturistikou? | foto: Facebook

Svými fitness videi motivoval k životnímu stylu, který miloval nadevše, teď Filip Grznár, samozvaný nejlepší dřepař světa, dost možná ukončí kariéru profesionálního kulturisty. Co za tím vězí?

Hlavním důvodem je to, že se začíná připravovat na svůj návrat do oktagonu. Už 25. června se rodák ze Strakonic utkat s brazilským bijcem Carlosem Andradem. A jak Grznár Expresu prozradil, kulturistika a bojový sport, to nejde skloubit dohromady!„Teď jsem fighter a beru to maximálně vážně a zodpovědně. Baví mě to! Po zápase se rozhodnu, co bude dál,“ přiznal Expresu Grznár, který se proslavil mimo jiné svými fenomenálními dřepy.

I přestože dlouhá léta držel pro „smrtelníky“ nepředstavitelné diety a s chutí se na prknech pral o co nejlepší umístění, tak v kulturistice Grznárovi poslední dobou něco chybělo. „Hlavně násilí! Ale chybí mi taky sport, protože kulturistika sport prostě není.“

Kulturistu Grznára teď trénuje skvělý bojovník Karlos Vémola.

Kulturistu Grznára teď trénuje skvělý bojovník Karlos Vémola.

Ambice staronového fightera Filipa Grznára jsou obrovské. Důkazem budiž to, že se v současné době připravuje pod vedením úspěšného MMA zápasníka Karlose Vémoly, který se jako první Čech dostal do elitní UFC.

Kromě zápasu s Brazilcem Carlosem Andradem Grznára čeká také souboj s populárním hudebníkem Benem Cristovaem, který je naplánován na 30. července.

Fotogalerie

Komentáře