Slavný americký kulturista bojuje o život. „Je to idiot,“ hlásí český svalovec Grznár

Grznár: Piana je id*ot! | foto: Instagram/Facebook

Svět svalovců zaskočila zpráva o americkém kulturistovi, který bojuje o život. Rich Piana byl nalezen (pravděpodobně předávkovaný) ve svém domě na Floridě. V současné době je šestačtyřicetiletý svalovec v kómatu. Co si o tom myslí nejpopulárnější český kulturista Filip Grznár?

Každý z nich je jiný, přesto je proslavilo to samé. Kulturistika. Filip Grznár i Rich Piana měli oba podobné cíle. Chtěli vyrůst v „co největší monstrum“ a na prknech ukazovat své svaly.Americký svalovec Rich Piana, který v současné době bojuje o život, podle Grznára pro splnění svého snu zvolil jinou taktiku. „Nikdy necvičil a vše měl jen vysypaný a uměle udělaný. Vzor pro lidi nula,“ míní o populárním kulturistovi z USA Grznár.

Český bouchač ale Pianovi nemůže odpustit zejména jinou věc. „Je to idiot. Nas*al mě, když dělal s jednou firmou a když ho vyhodili, tak je potopil,“ říká Expresu Grznár, který také uvedl, že Piana na svém populárním YouTube kanálu učí „normální“ lidi věcem, které jim nemůžou pomoci.

„Mele p*čoviny a učí lidi kraviny, co fungují jen na sypače,“ říká ostře český svalovec. Na mysli měl Grznár například takzvaný feeder workout, který Piana v jednom z videí propagoval.

Rich Piana podle Grznára radil lidem hlouposti.

Rich Piana podle Grznára radil lidem hlouposti.

Feeder workout je speciální trénink pro slabé partie. Piana ve videu radí svým odběratelům, aby každou noc „pumpovali“ například ruce a ony pak porostou jako houby po dešti. Tohle ale podle Grznára není cesta pro naturální cvičence.

Co stojí za současným stavem amerického kulturisty? Podle slov Filipa Grznára to není důsledek dlouhodobého užívání steroidů.

Rich Piana je v kómatu. „Steroidy za tím nehledejte,“ říká Grznár.

Rich Piana je v kómatu. „Steroidy za tím nehledejte,“ říká Grznár.

„Ze steroidů to nemá. Ze sypání mu hrabalo v palici. Něco (myšleno drogy, pozn. red.) bral určitě, jako většina sypačů.“

Šestačtyřicetiletý americký kulturista Rich Piana je také velice populární youtuber. Na svém kanálu má téměř milion odběratelů.

Rodáka z Los Angeles nejvíce proslavila videa, ve kterých se na plná ústa vyjadřuje o problematice zakázaných látek. Velmi podobnou metodu razil právě výše uváděný Grznár, který ale Pianu jako svůj vzor nebere.

Fotogalerie

Komentáře