Fidget Spinner je forma hypnózy šířící protistátní myšlenky, tvrdí Rusko!

  •   17:07
  • diskuse

Takhle nějak si to představují v Rusku. Fidget spinner je zlo a pokud si s ním budete hrát, půjdete do pekla. Je to jasné! | foto: Profimedia.cz

Člověku se až těžko věří, jaké vášně vyvolává naprosto obyčejná dětská hračka. Někdo Fidget Spinner, prapodivnou vrtulku, se kterou děti otáčí sem a tam, považuje za antistresovou pomůcku, někdo za věc, která ruší učitele při výuce, a už se objevila i teorie, že se jedná o dílo ďáblovo. A nyní se objevila snad nejfantastičtější teorie – Fidget Spinner podprahově šíří protistátní myšlenky! A kde jinde to mohlo někoho napadnout než v Rusku?

Možná vám omladina s Fidget Spinnery připadá už trochu otravná, ale to není nic proti tomu, co si o této hračce myslí v Rusku! Zpravodajská televizní stanice Rossiya 24 totiž odvysílala spot jménem „Virus“, který pojednává o údajné nebezpečnosti tohoto fenoménu.Fidget Spinner je prý ve skutečnosti forma hypnózy určená k zombifikaci populace a také šíření protistátních myšlenek. Jejich prodej je prý financován ruskými opozičními stranami a šíří podprahová data. To je ostatně také důvod, proč tolik mladých lidí při demonstracích podpořilo Alekseje Navalneho, který se dlouhodobě snaží bojovat proti korupci.

Sám Navalny z toho má legraci, a tak si naschvál v přítomnosti reportéra při čekání na verdikt během jednoho z jeho soudních sporů s Fidget Spinnerem hrál. Šokoval nejen tímto počinem samotným, ale také faktem, že na jeho exempláři hračky nebyly žádné ruské nápisy, ale pouze anglické. A to je přesně ten důvod, proč je tak snadné ovládat masy, alespoň podle Ruska.

Co je to Fidget Spinner?

Fidget Spinner je nová módní hračka. Vypadá jako vrtulka, se kterou je možné všelijak otáčet díky ložisku vprostřed. Děti s ní provádí různé triky a mnoho lidí se obává, že s ní budou vyrušovat při hodině nebo že bude mít nepříznivý vliv na jejich psychiku. Přitm se má jednat o antistresovou pomůcku!


Zkrátka a dobře, neškodná dětská hračka je v Rusku nyní na černé listině, a dokonce má být podrobena výzkumu ve vědeckém prostředí, zda skutečně dokáže do mozku vpravit informace a v mžiku z člověka udělat protistátně smýšlejícího anarchistu!

Fotogalerie

Komentáře