Slováček na Tinderu? Na seznamce se objevil jeho profil a Dáda vzkazuje: Chci rozvod!

Felix Slováček si založil Tinder. podvádí snad manželku i milenku najednou? | foto: Expres.cz, Profimedia.cz

Saxofonista Felix Slováček (73) se nezdá. Veřejně podvádí svou ženu Dádu Patrasovou (60) a nyní se objevil účet s jeho jménem na seznamce, kde jsou noční schůzky běžností. Co na to říká jeho oficiální milenka Lucie Gelemová?

Saxofonista Felix Slováček je opravdu nenapravitelný milovník žen. Po provalené nevěře s Lucií Gelemovou se v aplikaci Tinder objevil účet s jeho jménem.Internetová seznamka Tinder je místem, kde se lidé hodnotí podle fotky a jakmile je mezi nimi shoda, začínají si spolu psát. Tato novodobá forma seznamování je vhodná především pro noční rande a intimnosti.

Felix se na síti objevil chvíli poté, co si založil Facebook, který sloužil jako médium s jeho potencionálními voliči v nedávných volbách do Senátu. Jakmile neuspěl, všechny politické kampaně z profilu zmizely a Facebook začal používat jako svůj osobní profil.

Slováček má ženy rád.

Slováček má ženy rád.

A jak jsme přišli na to, že by účet mohl být skutečný? Sociální sítě jsou mezi sebou totiž propojené. Pojí je nejen stejná fotografie, ale také věk, který je Felixově případě falešný. Jak na Facebooku, tak na Tinderu uvádí, že se narodil roku 1960 a je mu 56 let, tedy o 17 méně než ve skutečnosti. Pro uživatele obou sociálních sítí není žádnou novinkou, že Tinder přebírá veškeré informace z Facebooku.

Felixovi údaje se shodují.

Felixovi údaje se shodují.

Síť navíc ukazuje shodu několika společných přátel, mezi nimiž je například Ondřej Sokol nebo Marian Vojtko. Oba má Felix samozřejmě v přátelích.

Z těchto faktů se dá tedy usuzovat, že jde o skutečný Slováčkův profil a nezbývá než se jen dohadovat, za jakým účelem si ho vytvořil.

Že by ho už mladá výtvarnice nebavila?

Gelemová zřejmě není jedinou Felixovou milenkou.

Gelemová zřejmě není jedinou Felixovou milenkou.

Felix se k celé věci staví s nadhledem. Na náš dotaz, zda si profil na seznamce založil a proč, reagoval jednoduchou větou: „Vůbec nevím, o čem mluvíte!“ Když jsme mu poslali náhled jeho profilu, reagoval jen dvěma slovy: „Hezká fotka!“

O celé věci jsme samozřejmě informovali i jeho ženu Dádu Patrasovou, se kterou nedávno uzavřel dohodu, že se budou vzájemně respektovat, byla velmi zaskočená. „Podám žádost o rozvod, tohle už přesáhlo všechny meze,“ řekla nám.

Slováček totiž kromě registrace na seznamce podrazil svou ženu účastí na křtu knížky své bývalé ženy Aleny, kvůli které měli v minulosti řadu problémů.

Patrasové tak s nenapravitelným manželem došly nervy a nechce s ním mít nic společného.

To Gelemová se rozhodla k celé věci nevyjadřovat.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:00 9. dubna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  50
 • Haha
  25
 • Super
  20
 • Tvl
  18
 • Cože
  16
 • Sladký
  15


Komentáře