Před rokem se upila hvězda Farmář hledá ženu Kleopatra z Turca. Je její dcera na stejné cestě?

Dcera Martinky z Turca se nám vybarvila! | foto: Koláž Expresu

Martina Chovancová (+34) alias Kleopatra z Turca, hvězda slovenské reality show Farmář hledá ženu, zemřela před rokem, 12. srpna 2016 na následky nezřízeného života plného alkoholu a nezdravého životního stylu a zanechala po sobě 3 děti. Její nejstarší dcera Barbora (17) nejspíš matce její nezodpovědnost nemůže odpustit, a tak se dala na radikální změnu image a stala se z ní rebelka.

Martinka z Turca soutěžila ve slovenské verzi reality show Farmář hledá ženu. A přestože neuspěla, navždy se zapsala do povědomí nejen na Slovensku, ale také u nás. Hlavní podíl na tom nejspíš měl její specifický módní styl a nadbytek make-upu.Slavná slovenská soutěžící, přezdívaná též Kleopatra z Turca, se po ukončení reality show provdala za alkoholika Martina, jenž neměl ani haléř a podle výpovědi její matky svou nebohou manželku všelijak terorizoval, takže smutky utápěla v alkoholu, a to tak vydatně, že si přivodila cirhózu jater. Ta ji nakonec stála život.

Krátce před svým neslavným koncem dokonce kvůli manželovi přišla o střechu nad hlavou, a tak se manželé přestěhovali do maringotky a jejich děti putovaly do dětského domova.

Zvláště nejstarší Barbora (17) to nesla velmi těžce a matce vše zazlívala. Nejen její alkoholismus, ale evidentně i chování v rodině, které bylo hodně za hranou. Co se dělo za zavřenými dveřmi v domě se můžeme jen domýšlet, nicméně Martinina dcera Barbora naznačila svoje: „Nemyslím si, že jsem dokonalá, ale viděla jsem tolik nechutností, že jsem hrdá na to, jaká jsem,“ uvedla v té době na sociální síti.

Rok po matčině smrti se mladá dívka změnila k nepoznání. Z plachého a nenápadného děvčete se stala punkerka s černými vlasy a půlkou hlavy vyholenou. Nejspíš se pomocí rebelie vyrovnává se složitým životním obdobím, kterým jistě prochází.

Nezbývá než jí přát, aby šlo jen o projev mládí a dívka se nedostala do pochybné společnosti. Pak by totiž mohlo hrozit, že se vydá ve šlépějích své matky. To je cesta, ze které bývá návrat velice těžký.

Fotogalerie


Komentáře