Jste hyeny, zlobí se otec zraněné. Nelíbí se mu, že lidé sdílejí video zběsilé jízdy

Dívky se chlubily, jak velkou rychlostí jely. Byla z toho šílená tragédie. | foto: Facebook

Jeho dcera přežila děsivou autonehodu, kterou živě vysílala na svém Facebooku. I tak ale nemá Vlastimil V. stále klid. Je totiž pořádně rozhněvaný na českou společnost, která neustále pranýřuje jeho dceru za stream, během nějž zemřela mladá řidička Nikola B. Pro lidi, kteří neustále sdílejí „smrtící“ video, má otec přeživší slečny jasný vzkaz: Jste hyeny!

Šílená tragédie se udála ve čtvrtek večer u Obrnic na Mostecku. Dvě Nikoly se bavily tím, že natáčely svou divokou jízdu mobilním telefonem a vše sdílely na svém Facebooku.Jejich Volkswagen ovšem velmi rychle skončil v protihlukové bariéře. Mladá řidička Nikola B. těžkým zraněním podlehla v nemocnici, její spolujezdkyně Nikola V. měla více štěstí a podle svého otce bude už brzy doma. „V pondělí by měla jít domů,“ napsal na svůj Facebook Vlastimil V., který má i přes uzdravení své dcery velký vztek na českou veřejnost.

Vlastimilovi V. vadí zejména to, že na Facebooku se objevuje stále více a více lidí, kteří sdílejí otřesnou nahrávku, při níž tragicky zemřela kamarádka jeho dcery.

„Všichni, co sdíleli to video, tak jim vzkazuji, že nejsou lidé, ale obyčejné prašivé hyeny,“ pálí ostrými do lidí na svém Facebooku Vlastimil V.

Tak takhle to vypadalo na místě nehody.

Tak takhle to vypadalo na místě nehody.

„Bohužel realita je taková, že je to hit. Což je smutné,“ odpovídá mu ale jeden z diskutérů. „Tak ať jde realita do pí*i,“ odpálkoval ho otec přeživší dívky.

S postojem Vlastimila V. ohledně stažení videonahrávek mnoho lidí nesouhlasí a důvod je jasný. Stream dvou mladých dívek by podle nich bylo ideální použít jako odstrašující video pro začínající řidiče.

Nikola B. jela se svou kamarádkou Nikolou V. ve svém Volkswagenu a obě se ve streamu chlubily, jak jedou rychle (dívky na videu uváděly až 180 km/h, pozn. red.). Rychlá a nepozorná jízda se jim nakonec stala osudnou. Řidička utrpěla zranění neslučitelná se životem a spolujezdkyně si prošla peklem, na které těžko někdy zapomene.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:42 5. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  79
 • Trapas
  39
 • Tvl
  33
 • Cože
  28
 • Haha
  24
 • Sladký
  15


Komentáře