Test vajíček s překvapením: Zklamaly nás hloupé hračky! Prošel jen Krteček

Expres testoval dětská vajíčka s překvapením. Jak to dopadlo? | foto: Expres.cz

Je tady velikonoční pondělí, k němuž kromě kraslic patří i oblíbená vajíčka s překvapením. Expres se na ně podíval zblízka - a nepotěšíme vás. Až na jeden jediný druh v našem testu všechna víceméně propadla.

1.Kinder Surprise pro chlapce

Klasické Kinder vajíčko před časem začalo dělat verzi pro dívky a verzi pro chlapce. Ta pro chlapce vypadá standardně. Kus stojí okolo 26 korun a ačkoliv čokoláda je chuťově skvělá, hračky jsou zklamáním. Mini motorka možná potěší, ale skládací pejsek - vážně? Na obalu nejsou uvedeny výživové hodnoty.Obsah Kinder Suprise pro kluky.

2.Kinder Surprise pro dívky

Na první pohled se Kinder vajíčka pro holky liší růžovým motivem na obalu a po otevření jsme zjistili, že i výběrem hraček. Uvnitř jsme objevili skládací káču ve tvaru kytičky a skládacího panáčka. To nás tedy také nepřesvědčilo. Cena je stejná.

Obsah Kinder Surprise pro holky.

3.Vajíčko Bon Bon

Vajíčko, která prohrálo. A nemyslete si - nejde o obsah. V Bon Bon vajíčku se totiž neukrývá hračka, ale lentilky. To by nám nijak zvlášť nevadilo, ale po ochutnání jsme se zhrozili. Pokud tahle cukrovinka někdy viděla kakao, tak jedině hodně z dálky. Ale co byste chtěli za 9,90, že?

Vejce s bonbóny to projelo na celé čáře - ne kvůli obsahu, ale kvůli chuti.

4.Krtečkovo vajíčko

Naopak Krtečkovo vajíčko nás dostalo na všech frontách. Polovina vajíčka je z čokolády mléčné, druhá z bílé a obě jsou velmi dobré. Uvnitř byly postavičky ze slavné pohádky - sám Krteček a myška. Na obalu navíc byly uvedeny výživové hodnoty - jako u jediného z testovaných vzorků (energetická hodnota je 537kJ). Cena: 20 korun.

Krtečkovo vajíčko je pro nás jednoznačným vítězem.

5.Pohádková vajíčka

Společnost Zaíni vyrábí vajíčka s překvapením k populárním animovaným pohádkám. My jsme vybrali ta k Ledovému království a pixarovce Auta. Chuť čokolády nebyla špatná, nicméně ve dvou ze třech vajíček byla stejná, dost nudná, hračka. Nicméně v to posledním jsme objevili figurku hlavní hrdinky Ledového království, což potěší. Auta nabídla skládací-neskládací autíčko, jehož funkci jsme nepochopili. Snad to má být dekorace? Při 27 korunách za kus dost chabé.

Vajíčka k pohádkám od Pixaru a Disneyho byly celkem zklamání.

Pokud chcete své děti potěšit, kupte jim buď tabulku poctivé čokolády, nebo nějakou samostatnou, zábavnou hračku. Vajíčka s překvapením dávno nejsou, co bývala. Na další testy Expresu se podívejte tady.Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 26. července 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  228
 • Trapas
  81
 • Tvl
  68
 • Haha
  53
 • Cože
  52
 • Sladký
  47


Komentáře