Ewa Farna nechápe kritiku: Chodím vynést smetí bez make-upu. No a co?

Ewa Farna je na kritiku ohledně své postavy a vizáže poměrně citlivá. Ačkoliv se snaží brát negativní komentáře s humorem, čas od času si před svými fanoušky vylije srdíčko. A to se stalo teď: „Hoďte kamenem, kdo to dělá jinak,“ vyzývá veřejnost.

Ewa Farna čelila v posledních dnech kritice kvůli snímkům, na kterých je vyfocená během ranní procházky s pejskem. Je zjevně neupravená a má mastné vlasy. Situace, kterou důvěrná zná většina z nás. Našli se však i tací, kteří kvůli tomu Ewu zkritizovali. Její reakce na sebe nenechala dlouho čekat.

„Ano, chodím venčit pejska bez make-upu. Že mě lidé nepoznají, mě spíš těší. Nevím, jak to máte vy, ale já po ránu vypadám nesmyslně. Proto vstávám dřív a jdu s pejskem, ať se stihnu dát do kupy, než se manžel probudí,“ vysvětluje s nadsázkou Ewa.

Ta už několik let čelí kritice a posměškům zejména kvůli svým výraznějším křivkám. Ty ji inspirovaly k nahrání jedné z jejích nejúspěšnějších písní Mám boky jako skříň.

Teď musí vysvětlovat, proč chodí ven neupravená. 

Farna se za svůj přirozený zjev stydět nemusí.

Farna se za svůj přirozený zjev stydět nemusí.

„Dělám to, než si umyji ráno hlavu, ať nechodím s mokrou hlavou ven, jak mě to učila maminka. Vytáhnu, co mě popadne, nejčastěji tepláky s mikinou, a jdu na těch pár minut venčit. Je to snad první věc, kterou ráno dělám. Čurání psíka je prostě priorita nad priority. Radši hrozná bunda než počuraný byt,“ stojí si za svým zpěvačka.

Ewa chodí ráno venčit pejska. Nenalíčená, s mastnými vlasy a vůbec jí to nevadí. Tak to má být.

Ewa chodí ráno venčit pejska. Nenalíčená, s mastnými vlasy a vůbec jí to nevadí. Tak to má být.

„Nežehlím košile, nenanáším make-up a nečančám se jak na pódium, když jdu před barák s mazlíčkem. Pozor, stejný postup dodržuji při vynášení smetí. Tak a teď hoďte kamenem, kdo to dělá jinak,“ dodala. 

Ewa je prostě svá a jako jedna z mála lidí v showbyznysu se nebojí ukázat pravou tvář. A my jí fandíme.

Fotogalerie

Komentáře

Expres.cz