Příběh lásky Ewy Farné: Chobota roky přehlížela a dávala přednost jiným

Ewa Farna má štěstí nejen v kariéře, ale také v lásce. Její dlouholetý partner Martin Chobot ji totiž požádal o ruku, ona řekla ano a před několika dny se vzali. Rozhodně se přitom nejednalo o lásku na první pohled. Kroužili kolem sebe celé čtyři roky, než přeskočila jiskra. Co tomu předcházelo?

První láskou Ewy Farné byl hudebník Marcus Tran. Před Vánocemi roku 2010 ji však podvedl s moderátorkou Martinou Gavriely, s níž žije dodnes. Zpěvačce tím vyryl do srdce hluboký šrám. Jak sama přiznala, byla tehdy ještě dítě a vyrovnat se s takovým ponížením pro ni nebylo vůbec jednoduché. 

Několik měsíců poté se Ewa dala dohromady s Tomášem Klusem. Rozešli se po půlroční známosti na podzim roku 2011. Tehdy oba tvrdili, že za tím stojí pracovní vytížení. 

Smírný rozchod potvrzuje i jejich trvající přátelství. Ewa udržuje doposud kontakt nejen s Tomášem, ale také s jeho ženou Tamarou. Občas k nim chodí i na kávu, vzájemně se podporují a navštěvují si i koncerty.

Marcus Tran a Martina Gavriely

Marcus Tran a Martina Gavriely

Během partnerských vztahů s Tranem i Klusem přitom Ewa trávila čas i s Chobotem. Ten jí stojí po boku coby kytarista v její doprovodné kapele od roku 2008. Po pěti letech společného hraní to mezi nimi zajiskřilo.

Vztah zpočátku tajili, pak je ale v ulicích Varšavy nachytali polští paparazzi a zpěvačka musela jít s pravdou ven. Přiznala barvu, detaily vztahu však od té doby sdělovala jen zřídkakdy. 

Chobot stál Ewě po boku během rozpadu jejích dvou vážných vztahů.

Chobot stál Ewě po boku během rozpadu jejích dvou vážných vztahů.

„To já kdybych věděla, kde jsem se potkali. Stalo se to naprosto přirozeně. Je to víc můj kamarád a přítel než milenec,“ uvedla hned na začátku vztahu zpěvačka. 

Několikrát však veřejně přiznala, že cítí, že vztah s Martinem potrvá navždy. Ne nadarmo se říká, že nejlepší vztahy vyvěrají z přátelství.  

Do společného bydlení si dvojice po čase pořídila pejska, a jak se nechala Farna několikrát slyšet, ráda by s Chobotem založila i rodinu. Jestli na miminku však začnou pracovat teď, nebo si dají ještě čas, toť otázka.  

Několikrát Ewa také přiznala, že navzdory své image dračice je doma jako beránek. Ráda vaří a pořádá společná setkání s přáteli. Má ráda svůj klid a užívá si tepla domova. Sen každého muže.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:30 20. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  25
 • Sladký
  8
 • Haha
  7
 • Tvl
  7
 • Cože
  5
 • Trapas
  5


Komentáře

Expres.cz