Ewa Farna o své tajné svatbě: Uchýlila se ke lži a nabízí pomoc i dalším dívkám

Měsíc po přísně utajené svatbě odhalila Ewa Farna karty. Zpěvačka Top Staru prozradila, co všechno musela udělat pro to, aby si svůj den užila jenom v kruhu svých nejbližších. Prý se neštítila ani lži!

Tajná svatba je klišé. Důkazem toho byla veselka Ondry a Táni Gregorových, o které věděla celá Praha, ačkoliv oni kolem ní dělali neskutečné ofuky. Příklad by si měli vzít z Ewy Farné. Ta svatbu plánovala podle svých slov dlouhý rok, aniž by unikl sebemenší detail. Aby svůj den utajila, před koncerty si dokonce i sundávala zásnubní prstýnek.Svatba proběhla v Čechách. Šlo o roční promyšlenou akci,“ svěřila se primáckému Top Staru Farna s tím, že si ji celou naplánovala.

Já mám ráda projekty, hledání překvapení a vždycky mě bavily logické úkoly. Takže tu svatbu jsem měla jako úkol, abych tam byla jen se svojí rodinou, a ono to vyšlo. Takže to vyžadovalo občas zalhání, občas nějakou strategii, ale musím se přiznat, že to stálo za to. To byl můj sen užít si ten den bez novinářů, bez cizích lidí, bez toho, aby se povídalo, za kolik má šaty a kdo všechno na svatbě byl, a to se povedlo,“ vysvětlila Ewa, která podle svých slov publiku věnovala své dětství, svatbu si ale chtěla nechat pro sebe.

A pokud by chtěla pověsit mikrofon na pomyslný hřebík, už ví, čím by se mohla živit. Své služby totiž nabízí i dalším slavným ženám. „Kdyby nějaké slavné holky měly takový plán, ať napíšou, a já prozradím, jak se to dělá,“ říká s nadsázkou zpěvačka, pro kterou to ale svatbou nekončí, nýbrž teprve začíná.

Fotogalerie

Komentáře