Farna se navlékla do malých šatů. Proč si tak zbytečně škodí?

Zpěvačka Ewa Farna (24) se nikdy svými kily navíc netajila. Naopak se vždy snažila dodat sebevědomí podobně žensky tvarovaným dívkám. Proč se ale obléká do kousků, které jí naprosto zbytečně přidávají na váze a ubírají na ženskosti?

Zpěvačka Ewa Farna nikdy nebyla žádné tintítko. Jako správná slovanská žena má prsa, boky a stehna. Zkrátka je za co chytit! To bychom zpěvačce neodpírali, naopak oceňujeme její postoj a sebevědomí, ale je tu pár věcí, na které by si měla dát pozor.Některé oblečení totiž odvádí tu službu, že macaté dámy ještě více rozšiřuje. Ty potom vypadají, jako by na sebe oblékly pytel nebo stan. A přesně toho se bohužel Ewa už mnohokrát nevyvarovala.

Naposledy se objevila na charitativní akci Světlušky v zelených šatech s volánem, rozšířenými rukávy a prostřihem na rameni. Od začátku až do konce špatně! Proč?

Prostorově objemnější ženy by se totiž měly volánkům, krajkám a podobnému zdobení spíše vyhnout, jelikož přesně tyto věci opticky přidávají na objemu.

Ewu zbytečně šaty rozšiřovaly.

Ewu zbytečně šaty rozšiřovaly.

Nelichotí ani tzv. oversized věci, které sice špíčky a faldíky schovají, ale samozřejmě dodají na kilech. Špatně tu je i prostřih na ramenou, který jen upozorňuje na Ewiny paže a odhaluje problémové partie.

Šaty se jí rolovaly nahoru.

Šaty se jí rolovaly nahoru.

Že model Ewě vůbec neprospíval, bylo vidět především v okamžiku, kdy se zpěvačka předklonila nebo šla do lehkého podřepu. V tu chvíli totiž se šaty pnuly kolem jejího pozadí a dělaly nevzhledné varhánky.

Příště bychom proto pohledné brunetce doporučili, aby oblékla něco, co jí naopak prospěje. Co třeba kalhoty do pasu a uplé triko s dlouhým rukávem, které zvýrazní její bujné poprsí?

Fotogalerie

Komentáře