Eva Perkausová o zatčeném exmilenci: Je mi líto, ale nepošlu mu ani dopis

Je to už pár týdnů, co zavřeli bývalého milence Evy Perkausové (23). Podnikatel Karel Kuba (43), se kterým moderátorka Top Staru žila dva roky, je podezřelý z podivných finančních machinací. Jak se na jeho zatčení a pobyt ve vězení dívá blonďatá sexbomba, kterou kdysi zahrnoval nemalými dary?

Je jí sice teprve dvacet tři, její sbírka exmilenců je ale všeříkající. Loží Evy Perkausové totiž prošli například podnikatel Antonín Charouz či nyní zatčený jesenický podnikatel Karel K., se kterým se sličná moderátorka seznámila v době, kdy byl ženatý s její nevlastní sestrou Monikou, s níž má dvě děti.Na toho si měli kriminalisté podle informací Expres.cz došlápnout kvůli machinacím s DPH a momentálně by měl být ve vazbě. Když jsem se dozvěděla, že byl zatčený, bylo mi ho líto. Vím, že to není příjemná situace. Měli jsme spolu nějaký vztah a i po rozchodu jsme zůstali přátelé,“ svěřila se nám Eva s tím, že o případu nemá bližší informace.

I kdybych situaci chtěla sledovat, nemám možnost. Nejsem totiž v kontaktu s nikým z jeho okolí, kdo by měl bližší informace,“ vysvětlila Eva s tím, že se svou nevlastní sestrou Monikou zrovna dvakrát nevychází.

Dá se říct, že se spolu nebavíme. Nestýkáme se léta. Jesenice je ale jako takové Hoštice. Když se něco dozvím, může to být výmysl. Nemůžu dávat na to, co se doslechnu,“ vysvětluje Eva, která nám potvrdila naše informace, že nešlo o jeho první zatčení.

Nevím přesně, jak to bylo. Netuším, jestli ho tehdy zadrželi na hodinu nebo na několik dní, ale mám pocit, že jsem to zaslechla,“ prozradila moderátorka, která potvrdila naše informace, že mělo jít i finanční machinace.

Přestože se nerozešli ve zlém, pokud Kubu nakonec doopravdy odsoudí, několik let se neuvidí. Perkausová totiž nemá v plánu svého exmilence ve vězení navštěvovat. „Nad touto otázkou jsem hodně přemýšlela, protože vím, že když je někdo ve vězení, je rád za každou návštěvu a kontakt s vnějším světem, protože je tam odkázaný jenom na to, jestli za ním někdo přijde, nebo mu přijde dopis. Ale s ohledem na to, že vím, jak je tato kauza sledovaná, a tuším, že by moje návštěva rozbouřila hned mnoho otázek, rozhodla jsem se, že bych mu nenapsala ani dopis. Je mi to líto, protože bych ho ráda nějak pozdravila, ale netroufám si,“ vysvětlila nám Eva na slavnostní recepci Institutu Orlane.

Té jsme se zeptali, zda během vztahu s jesenickým podnikatelem neměla podezření, že není vše v pořádku. „Když jsem se ho na něco zeptala, buď mi všechna moje podezření vyvrátil, nebo se o tom nechtěl bavit. Já jsem se nikdy na nic bližšího ale neptala a dneska vím, že jsem dobře udělala,“ uzavřela Perkausová.

Fotogalerie

Komentáře