Lidé jsou lhostejní, obejdou člověka, co potřebuje pomoct, říká Josefíková

Podle Josefíkové jsou lidi lhostejní. | foto: Herminapress

Působí dojmem zhýčkané princezny, když je ale potřeba, i ona umí vyhrnout rukávy a podat pomocnou ruku. Eva Josefíková se přiznala, že již několikrát pomohla někomu v nouzi. Naopak ji mrzí, že lidi bývají často velmi lhostejní.

Eva Josefíková nezachraňuje lidské životy jenom v novém primáckém seriálu Modrý kód, ve kterém si střihla roli nekompromisní lékařky. Pohledná brunetka nám prozradila, že má tak trošku štěstí na neštěstí. Prý se již několikrát dostala do situace, kdy musela někomu zavolat záchrannou službu.

Naštěstí to nebyly tak vyhrocené případy a ten člověk se po pár proplescích probral. Nebo se tak stalo v průběhu hovoru se záchrankou. Není to příjemná situace a myslím si, že když se člověk do takové sitauce dostane, automaticky začnou fungovat nějaké instinkty. Dobré je, že první instinkt je zavolat záchranku a tam vám řeknou, co s tím dotyčným dělat,“ svěřila se Expres.cz herečka, která se do podobné situace naposledy dostala v Karlových Varech.

Na koncertě tam zkolabovala jedna slečna. Naštěstí jsem nikdy nemusela volat záchranku sobě nebo svým kamarádům. Vždy to byli cizí lidi,“ popsala Josefíková, která se jenom těžko smiřuje s faktem, že ne každý se v podobné situaci zachová jako ona.

Kolikrát lidi vidí ležícího člověka a přejdou ho aniž by zjistili, co se stalo. Jestli nepotřebuje pomoct. Podobné situace by se neměly podceňovat,“ přiznala herečka, která se i se svými kolegy ze seriálu zúčastnila představení seriálu KTRC terénních běhů 2017 na hřišti Golf Clubu Praha.

Díky své roli lékařky se Josefíková naučila ale něco, co by se jí v budoucnu mohlo hodit. Naučila se totiž šít na kůži. „Natáčíme půl roku, takže už toho dost znám. Dokonce už umím ušít dva stehy na kůži. Šlo o prasečí kůži,“ ukončila Josefíková.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 23. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  12
 • Tvl
  9
 • Haha
  7
 • Cože
  7
 • Trapas
  7
 • Sladký
  7
Komentáře