Eva tropí hlouposti: Holubová řádí na dovolené jako nezřízená dvacítka!

Eva Holubová si užívá s kamarádkou na dovolené. | foto: Instagram

Herečka Eva Holubová (59) si umí léto užít plnými doušky. Vyrazila se svou kamarádkou na typicky dámskou jízdu a svými příspěvky na Instagramu skutečně baví. Přestože brzy oslaví šedesátku, užívá si dovolenou jako dvacítka.

Herečka Eva Holubová se o svém životě ráda rozepisuje na sociálních sítích. Většinou s fanoušky sdílí své zážitky a příhody všedních dní. Posledními posty však baví o něco víc. Po dlouhé době se totiž vydala s dobrou kamarádkou na dámskou jízdu a denně reportuje, co spolu prožily. 

„Zatímco já jsem plavala a cvičila v bazénu, Dobrá Máma (přezdívka její kamarádky, pozn. red.) se bavila tancem. Daly jsme si dobrý oběd, ale už se těším, až si ryby uděláme samy na terase,“ píše například dojmy z prvního dne, kdy přijely do Itálie.

V dalších příspěvcích zase vzpomíná, co na tomto místě v minulosti prožila. „Konečně u moře! Tam, kde mě minulý rok vytáhl Matěj z vln a zřejmě vyrval i z náručí smrti. Myslela jsem si tenkrát, že už se sem nikdy nepůjdu koupat, nebo alespoň ne zpočátku pobytu. Ale tak se to dnes seběhlo a první letošní laskání moře jsem si vychutnala právě tady,“ rozepsala se Holubová s tím, že je čeká večeře s přáteli a mejdan u moře.

Všechny Eviny příběhy a historky provází série několika fotek, na nichž právě mladé lidi dámy parodují. Buďto pózují s našpulenou pusou u zrcadla, anebo se fotí s mladickými gesty v přístavu. 

Zkrátka a dobře, umí si ze sebe vystřelit a brát život s šesti křížky na krku s nadhledem. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:27 7. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  30
 • Super
  16
 • Haha
  9
 • Tvl
  9
 • Cože
  8
 • Sladký
  7
Komentáře