Superštíhlá Herzigová s párkem: Jen pózovala, nebo se konečně pořádně najedla?!

Eva Herzigová se v Praze nežinýruje. Není nad pořádný párek! | foto: Instagram Evy Herzigové

Topmodelka a příležitostná herečka Eva Herzigová (45) hned několikrát čelila podezření z anorexie. Trojnásobná matka se takovým zprávám vždy vysmála s tím, že je štíhlá od přírody. Při své návštěvě Prahy se teď dokonce nechala zvěčnit se „snídaní šampionů“, jak vtipně pojmenovala párek s chlebem a hořčicí.

Mít doma čtyři chlapy, to dá pořádně zabrat. A Herzigová, která má s italským miliardářem Gregoriem Marsiajem tři syny – George, Philipa a Edwarda, o tom ví své. Poruchu příjmu potravy, z které ji čas od času někdo nařkne, by při tom všem, co musí zastat, asi dost dobře neustála. 

„To je super vidět topmodelku s párky. Ať to ostatní holky modelky vidí, že je potřeba si někdy i dopřát... Ještě bych to prolila českým pivkem. Dobrou chuť,“ přeje Evě pod fotkou s dvěma nožičkami párku, chlebem a hořčicí jedna z fanynek. Fastfoodovou snídani si přitom známá modelka soudě dle výrazu opravdu užívá.

Není to ale její denní chléb. To dokazuje jedna z dalších fotografií na Instagramu, kde Herzigová čistí artyčok a v kuchyni jí zdatně sekunduje její kamarádka Tereza Maxová.

„Byla to právě ona, kdo se mnou v roce 1989 vlakem opouštěl Československo a vyrážel dobýt svět modelingu. Už tehdy mi byla velkou oporou a tou je mi dodnes. Jsem moc ráda, že právě Terezka patří mezi mé nejbližší. Je mi velkou inspirací a přítelkyní zároveň. Jsem moc ráda, že tě mám,“ vyznala se Herzigová, která sice žije dlouhá léta v zahraničí, do Česka se ale pravidelně vrací. A s chutí si tu dá třeba párek nebo vyrazí na výlet na jezero Lhota.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:37 9. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  16
 • Super
  13
 • Cože
  9
 • Sladký
  7
 • Tvl
  7
 • Haha
  5
Komentáře