Ester Kočičková otevřeně o sexu: Ženy často předstírají orgasmus, já to dělala také!

 •   15:57
 • diskuse

Ester Kočičková se nebála promluvit o ženském orgasmu. | foto: Profimedia.cz

Bavička Ester Kočičková (48) se dotkla českých párů. Ve svém stand up vystoupení totiž hovoří o velmi intimním tématu - ženském orgasmu. A ač jí za to spoustu diváků odsuzuje, ona si stojí za tím, že by většina žen neměla dělat tu samou chybu, kterou roky dělala i ona sama - předstírat rozkoš!

Ester Kočičková patří ke špičce mezi baviči. Její vystoupení bývají vyprodaná a dojíždí na ně lidé z různých koutů republiky. Bavička se však setkává i s temnou stránkou svého povolání, kritikou a odsouzením.Jako jedna z mála se totiž nebála vykročit z řady a promluvit o tématu, které je v České republice stále zapovězené - o ženském orgasmu a jeho předstírání.

„Ženy předstírají orgasmus, tak to bohužel je a vždy bylo. A já bych jim ráda řekla, že nemusí předstírat! Stačí jen vyměnit partnera,“ řekla pro Expres.cz Kočičková na premiéře filmu Komici s. r. o. The Tour, jehož je součástí.

„Myslím, že sex je jako puzzle. Buď do sebe dva lidé dokonale zapadnou a nebo ne, poté by měli hledat dál,“ dodala.

Jenže právě v tomto případě se setkala s největší kritikou. Většina manželských párů to totiž vnímá jako přímý útok na jejich situaci a chtějí si to s bavičkou po představení pořádně vyříkat.

„Chodí za mnou se stížnostmi hlavně ženy, pro muže jsem odepsaná jako feministka,“ směje se Kočičková. „Ženy jsou také ty, které během mého vystoupení odchází na záchod nebo pro oříšky. Je to pro ně zřejmě příliš. Ale myslím, že to jenom nepochopily. Měly by být silné a říct, co potřebují nebo chtějí,“ uvedla dále s tím, že vystoupením se snaží ženám naopak pomoc a vzkázat jim, aby se nebály říct, co jim v posteli vyhovuje nebo naopak nevyhovuje.

Slavné ženy mají Ester rády pro její přímočarost.

Slavné ženy mají Ester rády pro její přímočarost.

Sama Kočičková totiž několik let orgasmus předstírala, než přišla na to, že ve vztahu vlastně není vůbec spokojená. „Ano, i já předstírala! Teď vím, že je to blbost,“ nebála se říct nahlas a dodala, že rozkoš dlouho nepocítila. „Dělám stand up vystoupení o orgasmu, ačkoli jsem sama dlouho žádný neměla, to je maličko vtipné, přiznávám,“ zarazila se Ester, že právě pro tyto případy by v Česku chtěla zavést hambince s muži. „Je tady málo pánských hambinců, kam já bych třeba ráda zašla. Zaplatila bych si na dvě hodiny nějakého mladého kolouška a bez výčitek si užila.“

Kočičková však nemluví jen o intimnostech. Ve svých představeních se zaměřuje především na aktuální témata, kterými baví stovky diváků. „Teď budu pro celý národ jako nějaká sexuální koučka, ale já si umím všímat i jiných stránek života! Mluvím například o výchově dětí, o arabské módě a jiném,“ uzavřela.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:57 28. února 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  26
 • Haha
  13
 • Cože
  12
 • Trapas
  11
 • Sladký
  10
 • Tvl
  10


Komentáře